O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Už zítra startuje MS!

Dvouhra mužů: Udrží Kento Momota formu?
Mladý Japonec po ročním distanc za nelegální hazard vtrhnul na badmintonové kurty jako uragán. Na svém kontě má skalpy snad všech předních světových hráčů - porazil úřadujícího mistra světa Viktora Axelsena, legendárního Lee Chong Weie, olympijského vítěze Chen Longa, světovou trojku Shi Yuqi...a v tomto úctyhodném výčtu bychom mohli pokračovat ještě dlouho. Za nás je to žhavý kandidát na titul mistra světa!
Kdo se těšil, že se LCW konečně dočká titulu, ten bude zklamán. LCW se totiž z turnaje odhlásil ze zdravotních důvodů.

Odhlásila se také nasazená čtyřka Son Wan Ho, i tak ale v pavouku zůstává řada adeptů na titul – Viktor Axelsen (1. nasazený), Chen Long (8), Shi Yuqi (3), Lin Dan (9), Kidambi Srikanth (5).

Kompletní los dvouhry mužů naleznete na Tournamentsoftware.

 

Dvouhra žen: Dočká se Tai Tzu Ying první velké medaile?

Tai Tzu Ying momentálně suverénně vévodí singlu žen – na svém kontě má hned 5 vyhraných velkých turnajů ze 6 a marně hledá přemožitelky. Podaří se jí udržet nejen herní, ale především psychikou formu a pohodu? Na titul si bude brousit zuby také řada dalších singlistek, byť nemají za poslední dobu tak výrazné výsledky. Mezi nasazenými jsou hned čtyři Japonky, ze sedmé pozice bude na třetí titul útočit Carolina Marin a nejeden badmintonový fanoušek bude držet palce také sympatickým Indkám Nehwal a Sindhu.

Kompletní los dvouhry žen naleznete na Tournamentsoftware.

 

Mix: Potvrdí Asie svou dominanci?

Mezi 16 nasazenými páry jsou jen 4 evropské, a tak je třeba favority hledat hlavně v asijských zemích. Při absenci světových jedniček, oblíbeného indonéského páru Ahmad – Natsir, se role favoritů přenesla na první dva nasazené páry, které jsou z Číny. Nasazenými jedničkami jsou Zheng Siwei – Huang Yaqiong, dvojkami pak Wang Yilyu – Huang Dongping. Evropané budou své zraky a naděje upírat především na manželskou dvojici Adcock – Adcock a dánský pár Christiansen – Pedersen.

Kompletní los mixu naleznete na Tournamentsoftwaru.

 

Čtyřhra mužů: favorité jsou z Indonésie

Největšími favority této disciplíny budou Indonésané Marcus Fernaldi Gideon a Kevin Sanjaya Sukamuljo, kteří za poslední dobu vyhráli, co se dalo. Hned ve třetím kole se ale můžeme těšit na zajímavé střetnutí tohoto páru s ruskými čahouny Ivanov – Sozonov. Evropské naděje na medaile pak budou držet dánské páry Boe – Mogensen a Astrup – Rasmussen.

Kompletní los čtyřhry mužů naleznete na Tournamentsoftwaru.

 

Čtyřhra žen: Japonsko vs Čína

Japonky a Číňanky dlouhodobě vévodí čtyřhře žen, a také proto je třeba favoritky hledat hlavně v těchto zemích. Fanoušci evropského badmintonu jsou jistě zklamáni z odhlášky Dánek Juhl – Pedersen, avšak ty se odhlásily z radostných důvodů – Kamilla Rytter Juhl očekává svého prvního potomka!

Kompletní los čtyřhry žen naleznete na Tournamentsoftwaru.

 

Doporučit:


Autor: administrátor [29.07.2018]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuze
Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS