O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Triky z celého světa: přehlídka badmintonových dovedností

Sledujte desítku skvělých videí s badmintonovými triky a zábavnými údery. Pocházejí z nejrůznějších zemí světa a dokazují jediné: hráči se rádi baví a s raketou a míčkem umějí vymyslet neuvěřitelné věci!

Švýcarské triky: otočky a akrobacie

Parta švýcarských badmintonistů předvádí obrany za tělem, dvojité údery i akrobatické zákroky nejrůznějšího druhu.

Ve druhém videu ze švýcarského Lausanne dojde na neobvyklé způsoby podání, údery zády a pod nohama, žonglování a řadu triků předváděných nadšenými juniory.

Lucemburské triky: moonwalk i hvězda

S péřovým míčkem si umějí pohrát také Lucemburčané. Vedle oblíbených triků na videu uvidíte také neortodoxní kombinaci: smeč-hvězda-sklepnutí či specifický "moonwalk".

Dánské triky: zvládnou to i malé děti

Video z dánské badmintonové akademie ukazuje, že se Gadeho fintě a jiným trikům mohou naučit i junioři... a vlastně i ti nejmenší žáčci.

Také druhé video z dánska ukazuje v akci juniory, kteří umějí Gadeho fintu z obou stran či sklepávání držátkem rakety.

Pojďme ale ke starším borcům - seriál Badminton Showboat ukazuje rozmanité triky v pěkném sestřihu a vždy také ve slow-motion záběrech.

Britské triky: badmintonová one-man show

Alex Harris je hlavní hvězdou dalšího videa - britský hráč v něm předvádí hru pod nohama či drop zahrávaný dvojitým úderem.

Maskovaný trikař: tři užitečné finty s vysvětlením

Ano, borec, který maskovaného trikaře uvádí, je trochu otravný, ale finty, které nám chlapík v šátku předvede, stojí za to ;-)

Závěrečný bonus: triky po česku

Některé triky z předchozích videí jsme se pokusili zreplikovat i my. Sledujte v akci redaktora BadmintonWebu a jeho prosecké juniorské svěřence...

Doporučit:


Autor: TomᚠKrajča [27.08.2012]

Diskuze k článku

10.05.2015 13:45
Saurav
Kluci, jako dobrfd. Oceňuji vaši odvahu, chve1ledm ne1pad. Pro předště by to chtělo ještě trohcu propracovat, trohcu vedc se přpravit a udělat celkově akčnějšed (střihy, obre1zky, uke1zky, hudba ). Stejně ve1m fandedm a věředm, že to bude jen lepšed a lepšed a lepšed až to bude nejlepšed.Snad se někdy něčeho podobne9ho dočke1me i v Jihlavě
09.05.2015 01:52
Rahul
Určitě se ple1nuju vedce rozepsat, jen she1nedm vedce ioamrnfced. Se1m jezdedm pouze na freelinech, takže s twinboardy/duo skates a dalšedmi neme1m tolik zkušenosted. Bylo by fajn, kdyby se ozval někdo, kdo na twinech nebo duoskatech se1m už nějakou dobu jezded a ze1roveň zkoušel i origine1lned freeline skates.Každope1dně v ze1sadě jde o něco podobne9ho, jako medt vůz nebo třeba oboje jede, pokud je to v dobre9m stavu. Ale jedno jede le9pe a zvle1dne to vedce různfdch kousků.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

All England: videa z finálových utkání

Sledujte pětici videí z finálových utkání All England 2011. Uvidíte souboj velikánů Lin Dana a Lee Chong Wei, či dramatické finále čtyřhry mužů se šastným koncem pro dánský pár Matthias Boe – Carsten Mogensen.

Asijské hry: fantastické debly v souboji Číny s Koreou

Sledujte videozáznam čtyř zápasů finále týmové soutěže mezi Čínou a Koreou. Číňané nakonec potvrdili roli favorita, ale museli pořádně zabojovat. Exkluzivní úroveň mělo zejména utkání párů Lee Yong Dae – Jung Jae Sung a Cai Yun – ...

Asijské hry: patnáctiletý thajský zázrak v akci

Sledujte v akci Ratchanok Inthanonovou - zázračná, teprve patnáctiletá hráčka z Thajska ve finále asijských her pořádně potrápila světovou jedničku Wang Xin. V článku najdete videozáznam finále týmové soutěže žen na Asian Games ...

Asijské hry: videa z finálových utkání

Sledujte fantastická utkání finále Asijských her. Třísetová čtyřhra Markis Kido, Hendra Setiawan – Koo Kien Keat, Tan Boon Heong patří k nejlepším zápasům roku. Parádní hru nabídli také finalisté dvouhry Lin Dan a Lee Chong Wei.

Atletický žebřík: tipy na odrazová cvičení

Atletický žebřík je pomůckou, jejíž využití prakticky nemá omezení. Přinášíme pětici videí s náměty na cvičení z produkce BadmintonCoach.cz - sledujte náměty na odrazová cvičení.

Austria International: videa z finálových utkání

Sledujte videozáznam všech pěti finálových utkání na mezinárodním mistrovství Rakouska. Uvidíte například souboj elitních japonských singlistek, dramatickou čtyřhru žen, či vítězství anglického páru Clark – Langridge ve čtyřhře ...


Tagy: video, finta


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 Š Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS