O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Tipovačka: vítězem 3. kola je Michal Hubáček

S nejtěsnějším náskokem 0,5 bodu zvítězil ve třetím kole tipovačky na extraligu a 1. ligu Michal Hubáček. Kolo plné překvapivých výsledků dalo tipařům hodně zabrat...

Michal Hubáček trefil tři přesné výsledky

K výhře Michalovi; juniorskému hráči oddílu Sokol Meteor Praha Radotín, pomohly tři přesné tipy. Správně odhadl výhru A-týmu Meteoru v extralize nad Dobruškou v poměru 6:2, záchranářskou výhru Liberce 5:3 nad Mostem a také vítězství Orlové nad Hradcem Králové 5:3. Celkový součet 8,5 bodu je nicméně dosud nejnižším, který stačí k výhře; další pronásledovatelé měli ještě o půl bodu méně. Množství překvapivých výsledků zejména v první lize (daných například slabší sestavou Ústí nad Labem) způsobilo, že byli tipaři často "vedle".

V extralize pouze menší počet (5 tipařů) věřil Liberci na záchranu – všichni ale vydělali nejen na tipu, ale i přesném výsledku. V duelu Astry s Jehnicemi tipovali všichni správně výhru hostů, ale přesný výsledek netrefil nikdo. Téměř to samé platilo i pro utkání Benátek a Kladna, debakl 0:8 předpověděl domácím jen Filík. V utkání Meteor-Dobruška výrazná většina tipujících věřila domácím, ale očekávala spíše těsnější výhru 5:3.

Tipy na 1. ligu byly leckdy přímo pohromou. Ve skupině o postup zamíchala tipy slabší sestava Ústí – jejich prohru s Doubravkou odhadl pouze Jakub Klubal, a to ještě v mírnějším poměru 3:5; porážku s USK pak – opět bez přesného výsledku – tipovali dva lidé. Naopak remízu ve vzájemném duelu správně odhadli čtyři tipující. Ve východní skupině remízu Hradce s Brnem B odhadl pouze Honza Vorlík, porážku Hradce s Orlovou tipovali čtyři lidé, remízu Brna s Orlovou pak tři.

Ve skupinách o záchranu jen dva lidé věřili Astře B na výhru proti Proseku, vítězství Meteoru B nad Českým Krumlovem pak předvídal jediný Miloš Chaloupka. To ve východní skupině zhruba polovina tipujících věřila Brnu C proti Ivančicím, a valná většina tipujících trefila výhru Kopřivnice nad Dobruškou B; přesné skóre ale nikdo.

Pořadí 3. kola tipovací soutěže:

1. Michal Hubáček (8,5 bodu)
2.-4. Nikola Fridrichová, Miloš Chaloupka, Tomáš Janošek (8)
5. Radek Holata (7)
6.-7. Kamil Kyzlík, Jan Filz (6,5)
8. Jan Vorlík (6)
9.-10. Jan Koňas, Jakub Klubal (5,5)
11. Miloslav Beznoska (5)
12. Kuba Mazúr (4,5)
13. Kamil Hasoň (4)

Průběžné pořadí po 3 kolech:

1. Nikola Fridrichová (33,5 bodu)
2. Jan Filz (31)
3. Miloslav Beznoska (29)
4.-5. Miloš Chaloupka a Kamil Hasoň (25,5)
6. Kuba Mazúr (24,5)
7.-8. Jan Vorlík a Jan Čechura (23,5)
9. Michal Hamáček (19,5)
10. Kamil Kyzlík (19)
11. Dean Brabec (18)
12. Radek Holata (17)
13. Jan Zajíček (12)
14. Petr Švimberský (11,5)
15. Jan Řasa (9)
16. Michal Hubáček (8,5)
17. Tomáš Janošek (8)
18.-20. Marek Nečas, Jan Frauknecht a Rostislav Geržičák (7,5)
21.-23. Václav Podivín, Jan Koňas a Jakub Klubal (5,5)

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [28.01.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Přijďte se podívat na finále play-off extraligy

16.-17. dubna bude tělocvična ZŠ Vinoř hostit vrcholný turnaj - finále play-off extraligy v badmintonu. Přijďte se podívat na utkání čtyř nejlepších smíšených družstev o titul. Více na www.playoff-badminton.cz.

Badmintonová tipovací soutěž

Badmintonweb.cz připravil 3.ročník  tipování výsledků EXTRALIGY družstev dospělých. Odhadněte správně výsledky aktuálního kola a vyhrajte tričko od společnosti Yonex. Celkový vítěz obdrží raketu podle svého výběru!

Extraliga: Český Krumlov má jistý postup do semifinále

Ani v posledním předvánočním kole si nováček z Českého Krumlova nepokazil doposud stoprocentní bilanci. Se šesti výhrami vede tabulku extraligy a má jistotu účasti ve finálovém turnaji play-off.

Finále extraligy: titul obájilo Brno

Badmintonová extraliga má stejného vítěze jako loni: družstvo Sokol Veselý Brno Jehnice. Podobně jako loni bylo finále mimořádně vyrovnané – čtyři a půl hodiny trvající bitvu ukončilo až třízápasové nastavení, Brňané v něm ...

Extraliga: Benátky vyzvou Brno k "souboji titánů"

Bude to bezpochyby vrchol základní části. Šlágr víkendového 3. kola Compo Praha extraligy smíšených družstev dospělých: Sokol Veselý Brno Jehnice – BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou. Sobotní a nedělní program nabídnou ale i ...

Tipovačka: celkovým vítězem je Martin Schmied

Celkovým vítězem 1. ročníku tipovačky na extraligu se stal se 43 body Martin Schmied. Vítězem posledního kola, kdy jste tipovali zápasy finálového turnaje play-off, se stal Milan Kosek.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS