O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Tipovačka: vítězem 3. kola je Michal Hubáček

S nejtěsnějším náskokem 0,5 bodu zvítězil ve třetím kole tipovačky na extraligu a 1. ligu Michal Hubáček. Kolo plné překvapivých výsledků dalo tipařům hodně zabrat...

Michal Hubáček trefil tři přesné výsledky

K výhře Michalovi; juniorskému hráči oddílu Sokol Meteor Praha Radotín, pomohly tři přesné tipy. Správně odhadl výhru A-týmu Meteoru v extralize nad Dobruškou v poměru 6:2, záchranářskou výhru Liberce 5:3 nad Mostem a také vítězství Orlové nad Hradcem Králové 5:3. Celkový součet 8,5 bodu je nicméně dosud nejnižším, který stačí k výhře; další pronásledovatelé měli ještě o půl bodu méně. Množství překvapivých výsledků zejména v první lize (daných například slabší sestavou Ústí nad Labem) způsobilo, že byli tipaři často "vedle".

V extralize pouze menší počet (5 tipařů) věřil Liberci na záchranu – všichni ale vydělali nejen na tipu, ale i přesném výsledku. V duelu Astry s Jehnicemi tipovali všichni správně výhru hostů, ale přesný výsledek netrefil nikdo. Téměř to samé platilo i pro utkání Benátek a Kladna, debakl 0:8 předpověděl domácím jen Filík. V utkání Meteor-Dobruška výrazná většina tipujících věřila domácím, ale očekávala spíše těsnější výhru 5:3.

Tipy na 1. ligu byly leckdy přímo pohromou. Ve skupině o postup zamíchala tipy slabší sestava Ústí – jejich prohru s Doubravkou odhadl pouze Jakub Klubal, a to ještě v mírnějším poměru 3:5; porážku s USK pak – opět bez přesného výsledku – tipovali dva lidé. Naopak remízu ve vzájemném duelu správně odhadli čtyři tipující. Ve východní skupině remízu Hradce s Brnem B odhadl pouze Honza Vorlík, porážku Hradce s Orlovou tipovali čtyři lidé, remízu Brna s Orlovou pak tři.

Ve skupinách o záchranu jen dva lidé věřili Astře B na výhru proti Proseku, vítězství Meteoru B nad Českým Krumlovem pak předvídal jediný Miloš Chaloupka. To ve východní skupině zhruba polovina tipujících věřila Brnu C proti Ivančicím, a valná většina tipujících trefila výhru Kopřivnice nad Dobruškou B; přesné skóre ale nikdo.

Pořadí 3. kola tipovací soutěže:

1. Michal Hubáček (8,5 bodu)
2.-4. Nikola Fridrichová, Miloš Chaloupka, Tomáš Janošek (8)
5. Radek Holata (7)
6.-7. Kamil Kyzlík, Jan Filz (6,5)
8. Jan Vorlík (6)
9.-10. Jan Koňas, Jakub Klubal (5,5)
11. Miloslav Beznoska (5)
12. Kuba Mazúr (4,5)
13. Kamil Hasoň (4)

Průběžné pořadí po 3 kolech:

1. Nikola Fridrichová (33,5 bodu)
2. Jan Filz (31)
3. Miloslav Beznoska (29)
4.-5. Miloš Chaloupka a Kamil Hasoň (25,5)
6. Kuba Mazúr (24,5)
7.-8. Jan Vorlík a Jan Čechura (23,5)
9. Michal Hamáček (19,5)
10. Kamil Kyzlík (19)
11. Dean Brabec (18)
12. Radek Holata (17)
13. Jan Zajíček (12)
14. Petr Švimberský (11,5)
15. Jan Řasa (9)
16. Michal Hubáček (8,5)
17. Tomáš Janošek (8)
18.-20. Marek Nečas, Jan Frauknecht a Rostislav Geržičák (7,5)
21.-23. Václav Podivín, Jan Koňas a Jakub Klubal (5,5)

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [28.01.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Tipovací soutěž: vítězkou prvního kola Tereza Holečková

Velmi vyrovnané bylo první kolo tipovací soutěže na utkání extraligy a 1. ligy smíšených družstev. Vítězkou se nakonec stala Tereza Holečková.

Tipovačka na extraligu: Miloslav Beznoska nasadil k trháku

O víkendu proběhl 5. hrací víkend extraligy a první ligy družstev dospělých – a také 5. kolo tipovací soutěže. Suverénně v něm zvítězil Miloslav Beznoska a vybudoval si výrazný náskok v čele celkového pořadí.

Tipovací soutěž: třetí kolo vyhrál Miloš Chaloupka

S velkým náskokem ovládl třetí kolo tipovačky na extraligu Miloš Chaloupka. Druhé vítězství v řadě za sebou ho vyneslo na druhé místo celkového pořadí soutěže.

Tipovací soutěž: vyrovnané kolo zvládl nejlépe Miloš Chaloupka

Hodně vyrovnané bylo startovní pole tipujících ve druhém kole soutěže. O půl bodu zvítězil Miloš Chaloupka, ale zdatně si vedla i celá řada dalších účastníků.

Tipovačka na extraligu: čtvrté kolo vyhrál Adam Čechura

Také čtvrté kolo tipovačky na extraligu má plzeňského vítěze: nejvíce bodů tentokrát nasbíral Adam Čechura. Zápas kola, utkání Liberce a Proseku, správně odhadl jediný účastník naší tipovačky...

Tipovačka extraligy: v 1. kole zvítězil Jan Filz

Před víkendovým kolem extraligy a první ligy jste mohli odhadovat, jak dopadnou zápasy v našich nejvyšších soutěžích družstev. Vítězem se s celkovým počtem 13 bodů stal Jan Filz.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!