O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Tipovačka na extraligu: vítězkou vánočního kola je Nikola Fridrichová

Předvánoční třetí kolo Compo Praha extraligy smíšených družstev dospělých nejlépe odhadla Nikola Fridrichová. Úspěšné tipařce uteklo pouze jediné utkání, ve třech případech se ovšem trefila i do přesného skóre.

Vítězce kola se vyplatilo věřit kmenovému oddílu

Nejúspěšnější soutěžící ve třetím kole naší tipovačky na extraligu se stala Nikola Fridrichová. Hráčce USK Plzeň se vyplatila důvěra v síly svých spoluhráčů: jako jediná totiž vsadila na vítězství plzeňského celku ve šlágru západní skupiny první ligy proti dosavadnímu lídrovi Super Stars Most. Ostatní tipaři hádali výhru Severočechů, v nejlepším případě připustili možnost remízy. Nikole se dál podařilo přesně odhadnout výsledky zápasů Dobruška-Kladno, Meteor-Liberec a Prosek-Meteor. Jediné utkání, které netrefila, bylo taktéž prvoligové vítězství Kopřivnice nad Orlovou – to se ale nepovedlo ani žádnému dalšímu soutěžícímu. S celkovým ziskem 11,5 bodu si Nikola také výrazně polepšila v celkovém pořadí soutěže.

Právě prvoligová utkání dělala tipujícím nejvíce potíží. Správný výsledek utkání Astra-Prosek trefili dva soutěžící, utkání Dobruška-Kladno hned tři, Meteor-Liberec opět dva. Výhru Brna nad Benátkami očekávala většina tipujících, vysoké vítězství 7:1 netipoval ovšem nikdo – podobně jako u utkání Benátky-Dobruška. Nejsnazší tip (trefilo se 6 účastníků) byla výhra Meteoru nad Prosekem. Výsledek utkání Kladno-Liberec trefili dva soutěžící.

Pořadí třetího kola tipovačky na extraligu:

1. Nikola Fridrichová (11,5 bodu)
2. Tomáš Krajča (11 bodů – mimo soutěž)
3. Martin Schmied (10)
4. Jan Čechura (9,5)
5.-7. Milan Kosek, Adam Jurák, Jakub Krejsa (8,5)
8. Adam Čechura (8)
9. Dean Brabec (7,5)
10. Jana Vraštiaková (1)

Průběžné pořadí tipovací soutěže

mimo soutěž: Tomáš Krajča – 29,5
1. Martin Schmied – 29
2. Nikola Fridrichová – 28,5
3. Adam Jurák – 26,5
4. Milan Kosek – 25,5
5. Adam Čechura – 19,5
6. Jakub Krejsa – 19
7. Dean Brabec – 17
8. Kamil Kyzlík – 12,5
9. Jan Čechura – 9,5
10. Martin Bočák – 9
11.-13. Petr Švimberský – 8,5
Martin Šída – 8,5
Ivo Stoklas – 8,5
14. Radek Micka – 7,5
15. Jiří Konečný – 6
16. Petr Martinec – 1,5
17. Jana Vraštiaková – 1
18. Jan Frauknecht – 0

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [21.12.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

1. kolo extraligy: favorité přesvědčivě vítězili

V sobotu 15. října odstartovala svým prvním kolem nejvyšší domácí soutěž družstev. Přesvědčivé výhry si na úvod připsali favorité: týmy Brna, Benátek, Meteoru i Dobrušky.

1. kolo tipovačky: o vítězi rozhodoval los

První kolo extraligové tipovací soutěže přineslo vyrovnaný boj úspěšných tipařů. Na prvním místě musel mezi Martinem Schmiedem a Kamilem Kyzlíkem rozhodnout až los...

1. liga zná vítěze: SK Prosek Praha a TJ Orlová-Lutyně

Finálovými turnaji nadstavbové fáze skončila 1. liga – druhá nejvyšší soutěž smíšených družstev. Vítězem západní skupiny se stal po mimořádně napínavém průběhu celek SK Prosek Praha, východní skupinu ovládl tým TJ Orlová-Lutyně.

1. liga: Most a Orlová si drží vítěznou sérii

Druhá nejvyšší domácí soutěž družstev má po víkendu jasné lídry. Západní skupině vévodí Super Stars Most, východní pak TJ Orlová-Lutyně - oba celky zatím procházejí soutěží beze ztráty bodu.

1. liga: napínavý boj o místa v nadstavbové části

1. liga, druhá nejvyšší domácí soutěž smíšených družstev, měla v sobotu 8. ledna na programu důležité třetí kolo základní části, po němž se tabulka dělí na skupinu o postup a o udržení. V dramatickém boji si vedoucí postavení na ...

1. liga: plný bodový zisk má Most, na východě tři remízy

Druhá nejvyšší soutěž družstev se přehoupla do své nadstavbové části. V západní skupině o postup si pozici dvěma výhrami vylepšili Super Star Most, na východě stále vede TJ Orlová-Lutyně, všichni favorité spolu totiž remizovali.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS