O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Tipovačka na extraligu: čtvrté kolo vyhrál Adam Čechura

Také čtvrté kolo tipovačky na extraligu má plzeňského vítěze: nejvíce bodů tentokrát nasbíral Adam Čechura. Zápas kola, utkání Liberce a Proseku, správně odhadl jediný účastník naší tipovačky...

Vítěz kola: Adam Čechura trefil čtyři přesné výsledky

K vítězství ve čtvrtém kole tipovací soutěže na extraligu stačilo pouhých 8 bodů. Na tento bodový zisk dosáhli dva tipující: Adam Čechura a Martin Schmied, los rozhodl o výhře plzeňského badmintonisty z oddílu TJ Bílá Hora. Adamovi se podařilo správně uhodnout výsledky čtyř utkání: Kladna s Jehnicemi, Meteoru s Dobruškou a Doubravky i USK Plzeň s Mostem. Další dva body si připsal za tip na výhru Benátek na Astře a remízu Orlové s Kopřivnicí.

Takřka úplným fiaskem skončilo tipování utkání kola – Slavia TU Liberec doma v boji o záchranu remizovala s týmem SK Prosek Praha 4:4. Jediný tip (byl to právě vítěz soutěže Adam Čechura) věřil proseckým na výhru 5:3. Vesměs všichni ostatní tipovali vítězství Liberce v poměru 5:3 nebo 6:2. Všichni tito tipéři tak získali za utkání kola 0 bodů. Naopak dva body za správně odhadnutou remízu si připsala Zuzana Kvíčalová – shodou okolností hráčka A-týmu SK Prosek... O lepší výsledek v celkovém pořadí ji připravil fakt, že tipovala pouze na čtveřici extraligových utkání.

Mezi nejsnáze odhadnutelná utkání patřila Kladno-Brno (7 správných tipů s výsledkem), Astra-Benátky (i když pouze dva tipující trefili vítězství s čistým štítem) a překvapivě také Meteor-Dobruška (správný výsledek i skóre tiplo hned 8 soutěžících). Z prvoligových utkání si tipaři lépe vedli u západní skupiny – východní je "vypekla" trojicí remíz, které odhadovali hráči jen ojediněle. Na Západě to bylo jiné – výsledek Doubravka-Most a USK-Most odhadlo 5 hráčů, čtyři správně trefili i výsledek plzeňského derby. Remízu Orlové s Kopřivnicí hádali tři tipující, další dvě remízy potom netipoval nikdo...

Pořadí čtvrtého kola tipovačky na extraligu:

1. Adam Čechura (8 bodů)
2. Martin Schmied (8)
3.-4. Dean Brabec a Tomáš Krajča (mimo soutěž) – (7,5)
5. Milan Kosek (6,5)
6.-7. Adam Jurák a Kuba Mazúr (5,5)
8.-9. Zuzana Kvíčalová a Nikola Fridrichová (5)
10. Kamil Hasoň (4,5)
11. Effe (4)
12. Jakub Krejsa (3,5)
13. Radek Micka (3)

Průběžné pořadí tipovací soutěže:

mimo soutěž: Tomáš Krajča – 37 bodů
1. Martin Schmied – 37 bodů
2. Nikola Fridrichová – 33,5
3.-4. Adam Jurák a Milan Kosek – 32
5. Adam Čechura – 27,5
6. Dean Brabec – 24,5
7. Jakub Krejsa – 22,5
8. Kamil Kyzlík – 12,5
9. Radek Micka – 10,5
10. Jan Čechura – 9,5
11. Martin Bočák – 9
12.-14. Petr Švimberský, Martin Šída a Ivo Stoklas – 8,5
15. Jiří Konečný – 6
16. Kuba Mazúr – 5,5
17. Zuzana Kvíčalová – 5
18. Kamil Hasoň – 4,5
19. Effe – 4
20. Petr Martinec – 1,5
21. Jana Vraštiaková – 1
22. Jan Frauknecht – 0

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [01.02.2012]

Diskuze k článku

19.05.2015 12:11
Mimi
A všimli jste si, že jde o přehled , tedy o seznam, a že v smneazu nejsou uvedena že1dne1 pořadove1 čedsla a je tedy naprosto lhostejne9 jak jsou tfdmy seřazeny?
03.02.2012 21:46
Milan Kosek
Zdarec, jak je to v tipovačce s určováním "zápasů kola"? Dík za odpověď.
03.02.2012 23:30
Tomáš Krajča
Ahoj, zápas kola má dvojnásobné bodové ohodnocení. Vybíráme vždy to nejzajímavější utkání, v článku to bývá popsané jako \"šlágr kola\". T.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Yonex & Sportobchod finále play-off extraligy smíšených družstev 2011

Extraliga se blíží svému finále: o víkendu 9.-10. dubna se v tělocvičně ZŠ Vinoř utkají čtyři nejlepší týmy o mistrovský titul. Stane se vítězem Brno, Benátky, Meteor nebo Dobruška? Přijďte se podívat na bitvu o pohár mistrů ČR!

Vítězi extraligy se v dramatickém finále play-off staly Benátky nad Jizerou

Finálový turnaj extraligy smíšených družstev nabídl dramatické a vyrovnané souboje čtyř předních českých týmů. Z titulu se radují Benátky nad Jizerou, které ve finále porazily Brno-Jehnice poměrem 5:3.

Videozáznam utkání: Benátky – Meteor A 6:2

Sledujte videozáznam extraligového utkání mezi družstvy BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou a Sokol Meteor Praha Radotín A. Benátečtí dokázali v domácím prostředí zvítězit 6:2. Videopřenos realizovala společnost TVCOM.

Tipujte na extraligu: víkendové kolo 30.11.-1.2.

O víkendu proběhne další kolo Compo Praha Extraligy smíšených družstev dospělých. Šlágrem kola bude zápas mezi Brnem a Jehnicemi, dále můžeme čekat velké množství zápasů, jež rohodnou o postupujících do play-off.

Tipujte na extraligu: víkend nabídne utkání o 1. místo

Těsně před Vánoci nabídne nejvyšší domácí soutěž smíšených družstev utkání o první místo mezi dosud suverénními celky Benátek a Brna. V první lize pak vyvrcholí boj o účast v nadstavbové skupině o postup.  

Tipujte na extraligu: v sobotu se hraje čtvrtfinále

Nejvyšší domácí soutěž smíšených družstev dospělých pokračuje tento víkend prvními utkáními play-off. Své síly v nich změří dva pražské celky Meteor a Astra, druhé čtvrtfinále pak proti sobě postaví USK Plzeň a Kladno.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!