O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Tipovačka extraligy: v 1. kole zvítězil Jan Filz

Před víkendovým kolem extraligy a první ligy jste mohli odhadovat, jak dopadnou zápasy v našich nejvyšších soutěžích družstev. Vítězem se s celkovým počtem 13 bodů stal Jan Filz.

V tipovací soutěži jste měli za úkol odhadnout výsledky osmi víkendových utkání extraligy a šesti utkání 1. ligy. Nejlepším tipujícím se s velkým přehledem stal Jan Filz – badmintonista proseckého oddílu správně odhadl 11 ze 14 tipovaných utkání a hned v šesti případech trefil i přesný výsledek. Odměnou za přesné tipy pro něj je tričko od společnosti Yonex. Na druhém místě skončil Jan Čechura s 11,5 body – také odhadl 11 utkání, ale méně skóre. Podobně si vedl i třetí Miloslav Beznoska, jenž trefil z 11 správných tipů skóre dokonce jen 2x.

Pořadí účastníků tipovací soutěže BadmintonWeb.cz:

1. Jan Filz (13 bodů)
2. Jan Čechura (11,5)
3. Miloslav Beznoska (11)
4.-6. Kuba Mazúr, Kamil Hasoň, Jan Řasa (9)
7.-8. Dean Brabec, Jan Vorlík (8)
9.-12. Michal Hamáček, Marek Nečas, Jan Frauknecht, Rostislav Geržičák (7,5)
13. Miloš Chaloupka (6)
14. Václav Podivín (5,5)

Remízu Meteoru v Brně neodhadl nikdo

Mezi duely, které byly největším oříškem, se jednoznačně zařadilo střetnutí Brna a Meteoru. Slabší sestava domácích Jehnic a dobrý výkon hostů přinesly remízu – všichni tipující odhadovali výhru Brna, Dean Brabec (hráč Meteoru) věřil „svým“ dokonce na vítězství... Výhru Meteoru nad Kladnem odhadla nadpoloviční většina tipujících, ale přesné skóre 5:3 trefil pouze Honza Vorlík.

Naopak všichni tipující správně odhadli výhru Benátek nad Mostem a Brna nad Libercem, v případě souboje Benátky-Astra pouze Jan Řasa věřil hostům na překvapivou remízu, ta se ale při výsledku 0:8 nekonala. Blízko stoprocentní „trefě“ byli tipující i u duelu Mostu s Dobruškou, kde pouze jeden odhad mířil „vedle“.

Prvoligová utkání nabídla rozmanitější tipy – ne všichni účastníci měli detailní přehled o sestavách, silných místech a slabinách všech celků. V západní skupině mnoho tipujících věřilo Českému Krumlovu, jenž ale v domácím prostředí nestačil na Ústí. Nadpoloviční většina účastníků také odhadovala, že Prosek porazí USK Plzeň, oslabená sestava Pražanů a dobrý výkon Plzně ale zařídily opak. Jen malá část tipujících pak věřila Doubravce proti rezervě pražské Astry – i zde byly ale popřeny odhady sázejících...

Odhady východní skupiny byly přece jen o trochu přesnější: výhru Orlové nad Ivančicemi trefily dvě třetiny tipujících. V duelu Jehnic B s Montasem Hradec Králové nikdo netrefil správný výsledek a jen tři tipující odhadli alespoň výhru hradeckých. Stejný počet, tedy tři tipující, pak správně odhadl remízu týmů Jehnic C a Kopřivnice.

První kolo tipovačky přineslo jednoznačná utkání i opravdové oříšky. A protože další kolo soutěží družstev nás čeká už za necelých 14 dní, vypsali jsme rovnou kolo druhé. Tipovat dalších 14 zápasů extraligy a první ligy můžete zde. Tak štastnou ruku!

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [03.12.2012]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Tipovací soutěž: vítězkou prvního kola Tereza Holečková

Velmi vyrovnané bylo první kolo tipovací soutěže na utkání extraligy a 1. ligy smíšených družstev. Vítězkou se nakonec stala Tereza Holečková.

Tipovačka na extraligu: Miloslav Beznoska nasadil k trháku

O víkendu proběhl 5. hrací víkend extraligy a první ligy družstev dospělých – a také 5. kolo tipovací soutěže. Suverénně v něm zvítězil Miloslav Beznoska a vybudoval si výrazný náskok v čele celkového pořadí.

Tipovací soutěž: třetí kolo vyhrál Miloš Chaloupka

S velkým náskokem ovládl třetí kolo tipovačky na extraligu Miloš Chaloupka. Druhé vítězství v řadě za sebou ho vyneslo na druhé místo celkového pořadí soutěže.

Tipovací soutěž: vyrovnané kolo zvládl nejlépe Miloš Chaloupka

Hodně vyrovnané bylo startovní pole tipujících ve druhém kole soutěže. O půl bodu zvítězil Miloš Chaloupka, ale zdatně si vedla i celá řada dalších účastníků.

Tipovačka: vítězem 3. kola je Michal Hubáček

S nejtěsnějším náskokem 0,5 bodu zvítězil ve třetím kole tipovačky na extraligu a 1. ligu Michal Hubáček. Kolo plné překvapivých výsledků dalo tipařům hodně zabrat...

Tipovačka na extraligu: čtvrté kolo vyhrál Adam Čechura

Také čtvrté kolo tipovačky na extraligu má plzeňského vítěze: nejvíce bodů tentokrát nasbíral Adam Čechura. Zápas kola, utkání Liberce a Proseku, správně odhadl jediný účastník naší tipovačky...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS