e-shop

Články patřící do kategorie svedsko

Swedish Masters 2015: výhra pouze pro Koukala

(20.01.2015)

První letošní turnaj evropského circuitu hostilo Švédsko. Pro Čechy bylo zajímavé sledovat návrat Kristíny Gavnholt po zranění, ze všech českých zástupců to byl ale pouze Petr Koukal, komu se podařilo zaznamenat alespoň jeden vítězný zápas.

zobrazit celý článek »

Swedish International: druhé místo Kristíny Gavnholt

(23.01.2012)

Výtečný výsledek zaznamenala na turnaji evropského circuitu ve Švédsku Kristína Gavnholt. Česká singlová jednička obsadila druhé místo a připsala si cenný skalp nasazené japonské hráčky.

Swedish International: naši neoslnili, vítězství patřila Dánům

(23.01.2011)

Mezinárodní mistrovství Švédska, které se konalo ve Stockholmu mezi 20. a 23. lednem, našim barvám mnoho radosti nepřineslo: čeští reprezentanti nedokázali vyhrát ani jeden zápas. Nejúspěšnější výpravou byla – nepříliš překvapivě – ta dánská.