Články patřící do kategorie rajiv ouseph

Finnish Open: Kristína Gavnholt na třetím místě

(08.04.2013)

V semifinále skončila cesta mezinárodním mistrovstvím Finska pro Kristínu Gavnholt. Českým účastnicím se staly osudnými duely se španělskými soupeřkami.

zobrazit celý článek »

Finnish International: Koukal i Gavnholt uhráli kolo

(02.04.2012)

Mezinárodního mistrovství Polska se z Čechů zúčastnily obě singlové jedničky: Petr Koukal a Kristína Gavnholt. Oběma se povedlo uhrát jedno kolo, nestačili na své soupeře mezi nejlepšími šestnácti.

Irish International: Angličané získali dvě zlaté

(12.12.2011)

Mezinárodní mistrovství Irska patřilo mezi nejnabitější turnaje evropského circuitu. Z pestré a kvalitní konkurence vytěžili čtyři finálové účasti zástupci Anglie – a proměnili je ve dvě zlaté medaile za smíšenou čtyřhru a dvouhru mužů.

Scottish International: anglické finále dvouhry mužů

(27.11.2011)

Mezinárodní mistrovství Skotska bylo dalším turnajem evropského circuitu. Za účasti tří českých reprezentantů se z výhry radovali zástupci jiných národů; čistě anglický souboj ve dvouhře mužů vyhrál Rajiv Ouseph.

(06.09.2010)

Sledujte jeden z nejlepších zápasů českého hráče na světové scéně - Petr Koukal se ve čtvrtfinále Bitburger Open 2010 utkal s Rajivem Ousephem a favorizovaného Angličana porazil ve třech setech. Součástí článku je i videozáznam semifinále mezi Petrem Koukalem a Hansem Christianem Vittinghusem z Dánska.

Mistrovství světa: Gade utekl hrobníkovi z lopaty!

(25.08.2010)

Úplně poslední zápas středečního programu mistrovství světa nabídl to největší drama. Peter Hoeg Gade, jeden z medailových favoritů, měl co dělat, aby v 74 minutách porazil korejského soupeře Shon Wan Ho. Mezi překvapení turnaje se zařadilo vítězství Rajiva Ousepha z Anglie nad dánskou singlovou dvojkou Janem O. Jorgensenem.

US Open: nový kouč dovedl k výhře Anglii

(25.07.2010)

Anglická reprezentace angažovala Kennetha Jonassena jako trenéra svých singlistů. A zřejmě udělala dobře: vítězem turnaje Grand Prix Gold v USA se totiž stal Rajiv Ouseph. Druhý zámořský titul si v singlu připsala Zhu Lin (Čína), v mixu na životní úspěch dosáhli Němci Michael Fuchs a Birgit Overzierová. Ve čtyřhrách pak pokračuje tchajwanská nadvláda – mezi muži vyhráli Fang Chieh Min a Lee Sheng Mu, mezi ženami pak Cheng Wen Hsing a Chien Yu Chin.