Články patřící do kategorie mistrovství evropy

ME družstev: Němci ve finále porazili Dánsko 3:0!

(17.02.2013)

Fantastický výkon německého družstva zařídil překvapení na mistrovství Evropy. Německo ve finále přehrálo favority z Dánska 3:0, klíčovou hráčkou se stala Juliane Schenk, která k výhře v singlu přidala i bod z dámské čtyřhry.

zobrazit celý článek »

Mistrovství Evropy: tři tituly pro dánské favority

(22.04.2012)

Ve všech disciplínách byli Dánové prvními nasazenými. Pozici hlavních favoritů však v titul mistrů Evropy proměnili jen třikrát. Ve dvouhře mužů se radoval Marc Zwiebler, v mixu polská dvojice Mateusiak-Ziebová.

Mistrovství Evropy: Kristína Gavnholt podlehla Bulharce Zechiriové

(20.04.2012)

Kristína Gavnholt bojovala na evropském šampionátu o medaili. Ve čtvrtfinále ale po boji podlehla bulharské soupeřce Lindě Zechiriové dvakrát 18:21. Nakonec tedy obsadila 5. místo.

Mistrovství Evropy: Kristína Gavnholt hraje o medaili!

(19.04.2012)

Ve švédské Karskroně běží mistrovství starého kontinentu. Z českých badmintonistů zůstala ve hře už pouze Kristína Gavnholt, která bude dnes večer bojovat o medaili ve čtvrtfinálovém duelu s bulharskou soupeřkou Lindou Zechiriovou.

Mistrovství Evropy: těžký los pro Petra Koukala

(06.04.2012)

Evropský šampionát už zná své rozlosování. Mezi českými reprezentanty vládne střídavá spokojenost. Naši hráči nastoupí ve všech pěti disciplínách a budou bojovat o každé kolo a vítězství.

Mistrovství Evropy U17: jediné dánské vítězství

(28.11.2011)

Finálový den juniorského šampionátu do 17 let přinesl v Portugalsku pestré spektrum vítězů: každou disciplínu ovládli hráči z jiné země. Pouze jedna zlatá medaile znamená špatnou vizitku pro hlavní badmintonovou velmoc, Dánsko.

ME U17: Češi se dostali do čtvrtfinále čtyřhry

(26.11.2011)

Čeští reprezentanti v soutěži jednotlivců na mistrovství Evropy do 17 let na medaile nedosáhli. Nejblíže měli Adam Mendrek s Jaromírem Janáčkem v deblu, kde vypadli až ve čtvrtfinále. Výkony a výsledky chlapců výrazně předčily ty dívek.

Mistrovství Evropy U17: Češi vyhráli v týmové soutěži jen jednou

(21.11.2011)

Český reprezentační tým startuje na ME kategorie U17 v Portugalsku. V týmové soutěži naši zaznamenali výhru nad Kyprem, těsnou porážku od Rumunska a čerstvý debakl od favorizované Anglie.

Mistrem Evropy klubů je nizozemský BC Duinwijck

(19.06.2011)

Nizozemské celky při absenci nejlepších týmů z Dánska, Německa či Anglie ovládly mistrovství Evropy klubů. Ve finále BC Duinwijck porazil Van Zundert Velo v poměru 4:2.

Benátky n. Jiz. - Fiederball Scheffleng 7:0

(18.06.2011)

Turnaj mistrů zakončil celek BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou vítězstvím. Český vicemistr si poradil s nejlepším celkem Lucemburska jednoznačně, v utkání neztratil jediný zápas a zvítězil 7:0.