Články patřící do kategorie matej klupa

GPA U17: Filip Budzel prodal tvrdou čínskou přípravu

(06.01.2013)

Trojnásobným vítězem republikového turnaje mladších dorostenců se stal Filip Budzel. Klimkovický badmintonista naplno prodal měsíční náročnou přípravu v Číně a vyhrál vedle dvouhry také smíšenou čtyřhru s Ivanou Zychovou a čtyřhru chlapců s Matějem Klupou.

zobrazit celý článek »

GPA U17: dvě vítězství Lukáše Holuba a Pavly Drapáčové

(04.11.2012)

Překvapivé vítěze měl turnaj GPA mladších dorostenců v Českém Krumlově. Nejúspěšnějšími hráči se s bilancí dvou zlatých medailí stali Lukáš Holub a Pavla Drapáčová, dvouhry patřily Dominice Budzelové a Matěji Klupovi.

MČR U15: dva tituly mají Matěj Klupa a Ivana Zychová

(14.03.2011)

V Hradci Králové proběhlo o víkendu 12.-13. března mistrovství České republiky kategorie starších žáků. Nejúspěšnějšími hráči se stali Matěj Klupa (TJ Orlová Lutyně) a Ivana Zychová (Astra ZM Praha), kteří získali po dvou titulech.

GPA U15: Matěj Klupa vyhrál, co mohl

(23.01.2011)

Třetí celostátní turnaj kategorie starších žáků hostil o víkendu 22.-23. ledna Český Krumlov. Nejúspěšnější hráči víkendu byli Matěj Klupa (TJ Orlová-Lutyně), který zvítězil ve všech disciplínách, a Denisa Šikalová (Deltacar Benátky nad Jizerou) se ziskem dvou zlatých a jedné stříbrné medaile.

GPA U15: dvě prvenství Ivany Zychové

(28.11.2010)

Druhý turnaj kategorie Grand Prix A starších žáků se konal o víkendu 27.-28. listopadu v Brně. Ve vyrovnaném startovním poli nebyla nouze o překvapení, dvě vítězství si z Jehnic odvezla Ivana Zychová z pražské Astry, překvapením bylo vítězství krumlovského Dominika Koloucha ve dvouhře chlapců.

GPA U15: v Orlové se dařilo dívkám z Astry

(17.10.2010)

První republikový turnaj starších žáků se konal o víkendu 16.-17. října v Orlové. Mezi dívkami startovnímu poli jednoznačně dominovaly hráčky pražské Astry Kristýna Brunátová a Ivana Zychová. Překvapivé vítěze měly chlapecké disciplíny.