Články patřící do kategorie li xuerui

Denmark Open: Čína byla tentokrát suverénní

(21.10.2014)

Všechny zlaté medaile na turnaji Super Series v dánském Odense posbírali reprezentanti Číny. Singlovou výhru si po napínavém průběhu vybojoval světový šampion Chen Long.

zobrazit celý článek »

Indonesia Open: ve fantastické atmosféře se dařilo Dánům

(22.06.2014)

Výjimečný turnaj i v rámci světové Super Serie hostila tento týden Indonésie. Před bouřícími tribunami se k výrazným úspěchům prosadili dánští badmintonisté – vítězi turnaje v Jakartě se stali Jan O. Jorgensen a mix Fischer-Pedersenová.

Japan Open: Kristína Gavnholt podlehla pozdější finalistce

(16.06.2014)

Turnaje světové Super Serie v japonském Tokiu se zúčastnila také Kristína Gavnholt. Česká singlistka podlehla v prvním kole Tai Tzu Ying z Tchaj-wanu, pozdější finalistce. Singlové výhry získali Lee Chong Wei a Li Xuerui.

Malaysia Open: Lee Chong Wei slaví historický triumf

(19.01.2014)

Velkým hrdinou domácího turnaje Super Series se stal Lee Chong Wei. Početné publikum v hlavním městě Malajsie Kuala Lumpuru tleskalo jeho už desátému vítězství v prestižním turnaji. Překvapením byla také výhra domácího deblu Goh-Lim.

BWF Super Series Finals: dvě vítězství Christinny Pedersenové!

(15.12.2013)

Světová Super Serie vyvrcholila v tomto týdnu finálovým "masters" turnajem v Kuala Lumpuru. Ze dvou výher se radovala Christinna Pedersenová: dánský párařka zvítězila v mixu a čtyřhře žen. Ve dvouhrách byli nejlepší Lee Chong Wei a Li Xuerui.

China Open: domácí se radovali ve třech případech z pěti

(17.11.2013)

Další turnaj světové Super Serie hostila tento týden Šanghaj. V domácím prostředí se čínští reprezentanti prodrali ke třem zlatým medailím. Zajímavostí bylo finále mezi dvěma nenasazenými páry v deblu mužů, lepší se ukázala nově složená korejská dvojice Lee-Yoo.

Indonesia Open: loučení Taufika Hidayata

(16.06.2013)

Domácím turnajem vrcholné úrovně Super Serie se rozloučil s dlouhou a bohatou kariérou Taufik Hidayat – olympijský vítěz z roku 2004 a mistr světa z roku 2005, ikona indonéského badmintonu. Radost zaplněným tribunám v Jakartě udělalo vítězství páru Ahsan-Setiawan ve čtyřhře.

BWF Super Series Finals: Dánové se vzepřeli čínské nadvládě

(17.12.2012)

Město Shenzhen v Číně bylo dějištěm závěrečného turnaje světové série. V obdobě tenisových Masters si podle očekávání vedli skvěle domácí, Dánové jim ale sebrali dvě z pěti zlatých medailí a zdatně hájili čest evropského badmintonu.

Hong Kong Open: suverénní Čína v závěrečné Super Serii

(25.11.2012)

Poslední letošní turnaj prestižní Super Serie hostil Hong Kong. Některá "zaváhání" minulých týdnů dokonale napravila čínská reprezentace, jejíž hráči zvítězili ve všech pěti disciplínách, navíc finále dvouhry žen, čtyřhry žen i mixu byla čistě čínskou záležitostí...

China Open: domácí hegemonii narušili Boe a Mogensen

(18.11.2012)

V domácím prostředí ovládla čínská reprezentace čtyři z pěti disciplín v dalším z turnajů světové Super Serie. Její dominanci narušil pouze dánský deblový pár Matthias Boe – Carsten Mogensen.