Články patřící do kategorie huan xia

Swiss Open: napínavé finále dvouhry zvládl lépe Chen Jin

(19.03.2012)

Čínského vítěze měla dvouhra mužů v prestižním Swiss Open: Chen Jin po více než hodině hry a třech setech porazil korejského soupeře Lee Hyun-ila. Čeští reprezentanti ve dvouhře skončili už v prvním kole, Petr Koukal alespoň vzal set Hansi Kristianu Vittinghusovi.

zobrazit celý článek »

German Open: čeští singlisté skončili v prvním kole

(04.03.2012)

Turnaje kategorie Grand Prix Gold se zúčastnili také dva přední čeští singlisté. Jan Fröhlich i Petr Koukal ale bohužel skončili už v prvním kole – Jan na raketě čínské hvězdy Chen Jina.

China Masters: domácí zaváhali pouze ve čtyřhře

(20.09.2011)

Na domácím turnaji Super Series se většina finálových bojů odehrála v čínské režii. Jedinou disciplínou, kde čínskému badmintonovému buldozeru uniklo první místo, byla čtyřhra mužů – ta se stala kořistí korejského páru Jung Jae Sung – Lee Yong Dae.

India Grand Prix: tří výhry pro čínské „béčko“

(19.12.2010)

Krátce před Vánoci vyslala čínská reprezentace své „béčko“ na mezinárodní turnaj do Indie. A podařilo se jí dosáhnout na tři zlaté, ze dvou vítězství se radovala deblistka Tang Jinhua, třetí zlato do sbírky přidala v singlu žen Hui Zhou. Domácí skončili před branami finále.