Články patřící do kategorie hendra setiawan

Carolina Marin obhájila titul mistryně světa!

(17.08.2015)

Finálový den mistrovství světa přinesl obrovskou radost španělskému badmintonu. Carolina Marin získala podruhé za sebou zlatou medaili ve dvouhře žen. Dvouhru mužů ovládl Chen Long, Čína celkem brala tři zlaté.

zobrazit celý článek »

Malaysia Open: parádní finálové bitvy ve dvouhrách a mužském deblu

(06.04.2015)

Turnaj světové Super Serie hostilo malajsijské hlavní město Kuala Lumpur. Finálový den přinesl velkou podívanou – Lin Dan ve třech setech podlehl Chen Longovi, mezi ženami po boji získala titul Carolina Marin. A vyvrcholením celého turnaje bylo dramatické finále čtyřhry mužů.

Hong Kong Open: překvapení ve dvouhrách

(25.11.2014)

Světová Super Serie pokračovala turnajem v Hong Kongu. Ten přinesl překvapivé výsledky hlavně ve dvouhrách – mezi ženami Tai Tzu Ying porazila překvapivou finalistku Nozomi Okuharu z Japonska; mezi muži se na úkor favorita Chen Longa radoval korejský singlista Son Wan Ho.

All England: třetí titul v řadě pro Liliyanu Natsirovou a Tontowi Ahmada

(09.03.2014)

Finálový den All England přinesl krásnou čínskou bitvu ve čtyřhře žen, dva tituly pro Čínu, dva pro Indonésii, a několik úspěšných obhajob. V závěrečném duelu finálového dne získala mixová dvojice Ahmad-Natsirová třetí titul v řadě za sebou. Ve dvouhře mužů zvítězil Lee Chong Wei.

BWF Super Series Finals: dvě vítězství Christinny Pedersenové!

(15.12.2013)

Světová Super Serie vyvrcholila v tomto týdnu finálovým "masters" turnajem v Kuala Lumpuru. Ze dvou výher se radovala Christinna Pedersenová: dánský párařka zvítězila v mixu a čtyřhře žen. Ve dvouhrách byli nejlepší Lee Chong Wei a Li Xuerui.

Japan Open: historické finále dvouhry žen

(22.09.2013)

Turnaj Super Series v Japonsku ukázal, jak zrádné mohou být papírové předpoklady. Do finále dvouhry žen se dostaly dvě japonské hráčky ze druhé stovky světového žebříčku. Teprve šestnáctiletá Akane Ymaaguchiová pak zajistila Japonsku historické zlato.

Mistrovství světa: Lee skončil v křečích, Lin Dan má pátý titul!

(11.08.2013)

Fantastický finálový den nabídlo mistrovství světa všem badmintonově pozitivním divákům. Čína v domácí aréně v Guangzhou získala jen dvě zlaté medaile, ale na závěr celého programu to byla ta nejcennější: Lin Dan v dalším souboji titánů porazil Lee Chong Wei.

Singapore Open: tři tituly pro Indonésii

(25.06.2013)

Medailově nejúspěšnější zemí posledního turnaje Super Serie se po dlouhé době nestala Čína, ale Indonésie: tři zlaté medaile získali její hráči v mixu, dvouhře a čtyřhře mužů.

Indonesia Open: loučení Taufika Hidayata

(16.06.2013)

Domácím turnajem vrcholné úrovně Super Serie se rozloučil s dlouhou a bohatou kariérou Taufik Hidayat – olympijský vítěz z roku 2004 a mistr světa z roku 2005, ikona indonéského badmintonu. Radost zaplněným tribunám v Jakartě udělalo vítězství páru Ahsan-Setiawan ve čtyřhře.

Malaysia Open: v domácím prostředí Lee Chong Wei deklasoval soupeře

(22.01.2013)

Turnaj Super Serie v Malajsii skončil triumfem pro Lee Chong Wei – miláček tribun ve finále doslova rozstřílel indonéského soupeře Kuncora 21:7 a 21:8. Z výhry se radoval také dánský mix Fischer-Pedersenová.