O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Swiss Open: Petr Koukal odehrál dva třísetové singly

Na prestižním turnaji Grand Prix Gold ve Švýcarsku zastupoval českou reprezentaci pouze Petr Koukal. Po vybojované výhře nad Rusem Malkovem podlehl ve druhém kole dvouhry mužů Dionysiu Rumbakovi z Indonésie.

Češi v akci: Petr Koukal odehrál dva náročné zápasy

Do prvního kola dostal jediný český zástupce neoblíbeného soupeře – s Vladimirem Malkovem z Ruska doposud dvakrát prohrál, i když vždy ve třech setech. Také v Basileji musela rozhodnout až třetí sada; v ní ale prokázal větší vůli po vítězství i herní kvalitu Koukal a zajistil si tak postup do druhého kola. V něm už čekal 14. nasazený Indonésan Dionysius Hayom Rumbaka. Petrovi se povedlo vzít favoritovi první set, ale další dva si už "Dionýsos" pohlídal.

Ve výtečně obsazeném turnaji se podařilo zástupcům Evropy zabodovat pouze v jediné disciplíně, a to mixu. Tři vítězství zaznamenala čínská reprezentace, ve čtyřhře žen se pak hrálo čistě korejské finále.

Kompletní výsledky finálových zápasů:

smíšená čtyřhra: Joachim Fischer Nielsen, Christinna Pedersenová (Dánsko) – Zhang Nan, Tang Jinhua (Čína) 22:20 21:19
dvouhra mužů: Wang Zhengming - Du Pengyu (oba Čína) 21:18 21:18
čtyřhra žen: Jung Kyung Eun, Kim Ha Na - Lee So Hee, Shin Seung Chan (všechny Korea) 23:21 21:16
dvouhra žen: Wang Shixian (Čína) – Ratchanok Inthanonová (Thajsko) 21:16 21:12
čtyřhra mužů: Chai Biao, Hong Wei (Čína) – Ko Sung Hyun, Lee Yong Dae (Korea) 21:14 18:21 21:14

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [19.03.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Finále MČR dospělých - videozáznam

 Vraťte se ještě jednou k vrcholným okamžikům českého republikového šampionátu a prohlédněte si záznam všech pěti finálových utkání ve vysoké kvalitě. 

První den mistrovství světa: tři české postupy

 Úspěšný první den prožili čeští reprezentanti na mistrovství světa v Dánsku. Do druhého kola se po výhrách podívají singlisté Kristína Gavnholt a Petr Koukal i mixový pár Alžběta Bášová-Jakub Bitman. 

MS: Petr Koukal podlehl Viktoru Axelsenovi ve dvou setech

 Podle očekávání dopadl zápas prvního kola dvouhry na mistrovství světa v Jakartě. Petr Koukal se držel v první sadě až do stavu 14:14, nakonec ale podlehl dánskému favoritovi Viktoru Axelsenovi 14:21 a 11:21.

Evropské hry: dnes budou ve hře Koukal, Gavnholt a Bitman s Bášovou

 Petr Koukal a Kristína Gavnholt po úspěšném postupu ze skupiny dnes budou hrát své zápasy vyřazovací části mezi 16 nejlepšími singlisty. V Baku se pak v závěrečném duelu skupiny představí i mix Jakub Bitman-Alžběta Bášová.

MMČR: Jakub Bitman a Alžběta Bášová budou hrát finále mixu!

 Našim se na mezinárodním mistrovství ČR už tradičně daří. Petr Koukal ve dvouhře dokázal vyřadit nedávného vítěze Polish International, největšího úspěchu ovšem dosáhli Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou, kteří se přes tchajwanské ...

Badmintonista roku 2012: výsledky výroční ankety

 Každoročně vyhlašovaná anketa o nejlepšího badmintonistu roku odhalila své výsledky během slavnostního večera na MČR v Mostě. Badmintonistou roku se stal Jan Fröhlich, mezi ženami to byla Kristína Gavnholt. 


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS