O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

SportObchod.cz slaví 9. narozeniny a slevy jsou obrovské

Dnes 18. října slaví internetový obchod se sportovními potřebami SportObchod.cz již 9. narozeniny. Přijďte se podívat na web SportObchod.cz, rozdávají dárky v podobě obrovských slev a objednávek zdarma.

Narozeninová nabídka

SportObchod slaví, zákazníci dostávají dárky

Oslavte se SportObchod.cz 9. narozeniny. Při výjimečné prodejní akci můžete vybírat z narozeninové nabídky za ceny, které nikdy jindy a nikde jinde neuvidíte. Pouze dnes máte možnost nakoupit vybrané produkty se slevou až 77 %. V akci nejsou žádné výprodejové kusy, ale to nejlepší ze všech sekcí. Navíc každá 99. objednávka je zdarma.

Začátky SportObchod.cz

Před devíti lety, v říjnu 2002, se skupinka studentů rozhodla pro smělý plán - dodávat sportovní vybavení výhradně po internetu. V době, kdy se u nás internet teprve začínal rozšiřovat, pustili se do svých ambiciózních plánů. Vsadili především na osobní přístup, odbornost a spolehlivost.
Začínali se skladem v rozkládací posteli a díky nepřetržitému růstu se ze studentských plánů stal jeden z největších internetových obchodů se sportovním vybavením ve Střední Evropě.
 

SportObchod.cz dnes

Od vstupu na trh se SportObchodu daří růst a rozšiřovat nabídku produktů a služeb. V současnosti nabízí zboží ve 14 specializovaných sekcích, disponuje kamennými prodejnami v Praze a Brně a provozuje web ve slovenštině. Během devíti let působení si cestu do SportObchodu našlo přes 125 000 zákazníků, kteří provedli více než 305 000 objednávek.
 

Přejít na narozeninovou nabídku » 

Akce platí pouze dnes do 23:59.
 

Doporučit:


Autor: Adam Jurák [18.10.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Oslavte třináctku na SportObchod.cz

SportObchod.cz má narozeniny, ale dárky dostanete vy. Slevy až 76 %, objednávky zadarmo, slevové kupóny a nákupy za 10 000 Kč.

SportObchod.cz hledá produktového manažera raketových sportů

Víte, jaký je rozdíl mezi backhandem a forehandem, nebo v čem se liší ping-pong od stolního tenisu? Pak hledáme právě vás!

Březen = měsíc raket - slevy až 65 %

Březen je na SportObchod.cz již poosmé měsícem raket. Se slevou až 65 % můžete celý měsíc nakupovat vybavení na "raketové sporty".

SportObchod.cz má narozeniny, ale dárky dostanete vy

Udělejte si Vánoce už v říjnu a oslavte se SportObchodem 12. narozeniny. Připravil pro vás obrovské slevy, objednávky zdarma a nákupy za 10 000 Kč.


Tagy: sportobchod


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS