O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Spojení Yonexu a BWF

Badminton World Federation (dále již jen BWF) oznámila krátce před Vánoci přijetí velmi příjemného vánočního dárku. Byla prodloužena sponzorská smlouva s japonskou společností Yonex - společnost Yonex se zavázala, že až do roku 2012 bude výhradním dodavatelem badmintonového vybavení na těch nejprestižnějších světových turnajích, turnajích pořádaných BWF.

Prodloužení stávající dohody komentoval president BWF Dr. Kang Young Joong lakonicky, nicméně výmluvně: „Touto dohodou prodlužujeme naše již šestnáct let trvající partnerství."

Na šestnáctiletý velmi úspěšný vztah by jedna věta bylo poněkud málo, Dr. Joong to věděl a proto hned dodal: „Partnerství se společností Yonex je pro BWF a světový badminton velmi důležité. Jsme potěšeni možností spolupracovat na největších světových turnajích se společností Yonex. Hlavním cílem naší spolupráce budou pochopitelně olympijské hry v Londýně 2012."

Yonex se tak stal výhradním dodavatelem badmintonových míčků a výhradním zajišťovatelem badmintonových kurtů pro turnaje pořádané BWF v letech 2009 - 2012. To zahrnuje mimo jiné Mistrovství světa, soutěže družstev Thomas Cup, Uber Cup a Sudirman Cup, Mistrovství světa juniorů, ale například i Mistrovství světa veteránů, na které už si brousí zuby naši velmi úspěšní hráči ve věkových kategoriích nad 35 a nad 40 let.

President japonské společnosti Yonex Ben Yoneyama poděkoval BWF za spolupráci a mimo jiné zmínil již 25 let trvající spolupráci na nejslavnějším světovém turnaji - All England Championships.

Ještě jedna vyřčená myšlenka stojí za zmínku. Dr. Kang Young Joong mimo jiné ocenil, že společnost Yonex neváhala s prodloužením smlouvy i v současném těžkém finančním období, doslova řekl, že oceňuje velkorysou nabídku japonské společnosti Yonex, kterou byla radost akceptovat.

Kontrakt byl podepsán během turnaje Yonex Sunrise BWF World Super Series Masters Finals a zúčastnili se jej špičky mezi badmintonovými funkcionáři, ale i mezi hráči, které zastupovala badmintonová legenda Taufik Hidayat.

BWF tak oslavila velmi důležitý milník ve své historii. Již 75 let zastřešuje největší světové turnaje, připravuje hráčů, trenérům a v neposlední řadě i fanouškům co možná nejlepší podmínky.

Společnost Yonex si považuje za čest, že se může tímto způsobem podílet na nejlepším světovém badmintonu - badmintonu třetího tisíciletí.

Doporučit:


[18.03.2009]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuze
Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS