O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Romanian International: čtvrtfinále pro Bitmana s Bášovou

Mezinárodního mistrovství Rumunska se zúčastnili také čeští reprezentanti. Jako nasazené jedničky v mixu však Jakub Bitman a Alžběta Bášová opustili soutěž ve čtvrtfinále. Neprosadili se ani Milan Ludík a Jakub Bitman ve dvouhře.

Češi v akci: všechno na tři sety

Na turnaji v Rumunsku hráli Češi všechny své zápasy na tři sety, a to včetně kvalifikace. Z ní se do soutěže ve dvouhře neprosadila Alžběta Bášová, když nejprve porazila Litevku Seferovou, ale pak podlehla Francouzce Normandové. Třísetové porážky zaznamenali singlisté v hlavní soutěži. Jakub Bitman po hodině hry podlehl v koncovce třetí sady Iiko Heinovi z Finska. Milan Ludík pak po téměř stejně dlouhém zápasu prohrál se třetím nasazeným Davidem Obernostererem. V mixu měli Bitman s Bášovou první kolo volné. Poté vyřadili smíšený pár Florent Riancho-Kate Foo Kune 21:18 ve třetím setu. Ve čtvrtfinále ale už nestačili na rakouskou dvojici Vilson Vattanirappel-Elisabeth Baldaufová.

Kompletní výsledky finálových zápasů:

smíšená čtyřhra: Martin Campbell, Jillie Cooperová (Skotsko) – Bastian Kersaudy, Teshana Vignesov Waranová (Francie) 21:14 21:15
dvouhra žen: Delphine Lansacová (Francie) – Laura Sarosiová (Maďarsko) 22:20 21:14
čtyřhra mužů: Zvonimir Durkinjak, Zvonimir Hoelbling (Chorvatsko) – Bastian Kersaudy, Gaetan Mittelheiser (Francie) 21:12 21:13
dvouhra mužů: Misbun Ramdan Mohmed Misbun (Malajsie) – Adrian Dziolko (Indonésie) 15:21 21:18 21:16
čtyřhra žen: Barbara Bellengergová, Ramona Hacksová - Kira Kattenbecková, Franziska Volkmannová (všechny Německo) 21:15 21:13

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [16.03.2014]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Milan Ludík vítězem Egypt International!

V ryze českém finále Ludík přehrál Mendreka 2:0 na sety a do světového žebříčku si připíše 2 500 bodů.

Milan Ludík o MČR v Karviné

Milan Ludík přijal naši výzvu a zaslal nám své dojmy před Mistrovstvím České republiky jednotlivců 2016 a po něm. Přečtete si hodnocení národního šampionátu pohledem české singlové jedničky.

Milan Ludík: "Můj program ve dvou slovech - Turnajový kolotoč"

Milan Ludík, aktuálně nejlépe postavený český hráč na světovém žebříčku, popisuje, jak dlouhodobě plánuje turnaje ve své kvalifikační cestě na olympijské hry.

Milan Ludík: "Dánové mají propracovaný systém a kladou důraz na kvalitu."

Milan Ludík, česká singlová jednička, dlouhodobě žije v Dánsku a z bezprostřední blízkosti tak sleduje perfektně fungující systém, který z Dánska dělá světovou badmintonovou velmoc:

Milan Ludík: Jak vypadá jeden den profesionálního badmintonisty

Milan Ludík, česká singlová jednička ve dvouhře mužů, popisuje exkluzivně pro náš web život profesionálního badmintonisty.

Milan Ludík: "Každé kolo dánské ligy je velká událost."

Milan Ludík, aktuální česká singlová jednička, exkluzivně pro náš web připravil článek o dánské badmintonové lize. „Dánská nejvyšší soutěž, která se zde nazývá jednoduše Badmintonligaen, je nejkvalitnější týmovou soutěží v ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!