O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Romanian International: české páry došly do čtvrtfinále

Umístění mezi osmi nejlepšími bylo maximem české reprezentace na mezinárodním mistrovství Rumunska. Podařilo se to mixu Jakub Bitman-Alžběta Bášová a také deblu Kateřina Tomalová-Šárka Křížková.

V turnaji, kde se opět testoval systém na tři vítězné sety do 11 bodů, tentokrát ale s možností nastavení, se našim dařilo už v kvalifikaci, z níž se dostal do hlavní soutěže Ivo Stoklas a Alžběta Bášová. Výhry v hlavním pavouku se ale dočkali jiní – Kateřina Tomalová prošla do druhého kola dvouhry, spolu se Šárkou Křížkovou pak využila nasazení a dostala se do čtvrtfinále čtyřhry. Tam už byla nad síly našich belgická dvojice Annys-Vandenhoucke.

Druhé umístění mezi osmi nejlepšími přidali Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou v mixu, kde byli nasazeni jako turnajové jedničky. Po volném kole porazili na pět setů polský pár Bochat-Witek, ale posléze podlehli ve čtyřech setech indické dvojici Tarun-Reddy. Ti se později stali vítězi celého turnaje, když ve finále porazili i nasazené dvojky z Německa.

Paletu vítězů pak doplnili singlisté Adi Pratama (Indonésie) a Lianne Tan (Belgie). Ve čtyřhře žen se ke zlatým medailím prosadily Cloe Birch a Jenny Wallwork z Anglie, čtyřhru mužů pak vyhráli chorvatští deblisté Zvonimi Durkinjak a Zvonimir Hoelbling.

Kompletní výsledky turnaje: tournamensoftware

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [17.03.2015]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Evropské hry: Kopřiva s Florianem vyzvou dánský pár Boe-Mogensen

 Druhý hrací den Evropských her v Baku nabídne českým badmintonistům výjimečný souboj - Pavel Florian a Ondřej Kopřiva vyzvou nejlepší evropský pár Matthias Boe - Carsten Mogensen. Do akce jdou i ostatní Češi.

V Baku startuje badmintonový turnaj Evropských her

Dnes začíná prvními zápasy badmintonový turnaj v rámci Evropských her v Baku. Sledujte v akci početnou českou výpravu.

Evropské hry: závěrečné zápasy ve skupinách

 České reprezentanty na Evropských hrách v Baku čekají závěrečné duely základních skupin. Po postupu přitom zatím stále sahají jak singlisté, tak i naše páry v párových disciplínách. Nejtěžší to budou mít Pavel Florian a Ondřej ...

Evropské hry: dnes budou ve hře Koukal, Gavnholt a Bitman s Bášovou

 Petr Koukal a Kristína Gavnholt po úspěšném postupu ze skupiny dnes budou hrát své zápasy vyřazovací části mezi 16 nejlepšími singlisty. V Baku se pak v závěrečném duelu skupiny představí i mix Jakub Bitman-Alžběta Bášová.

Evropské hry: o medaili hrají Koukal a Bitman s Bášovou

 Badmintonový turnaj na Evropských hrách v Baku vrcholí, dnes je na programu čtvrtfinále. O medaili stále hrají dva čeští zástupci - Petr Koukal ve dvouhře a mix Jakub Bitman - Alžběta Bášová. Povede se jim získat cenný kov? 

Petr Koukal podlehl Dieteru Domkemu ve třech setech

Blízko medaile z Evropských her byl dnes Petr Koukal. Německému soupeři Dieteru Domkemu podlehl nakonec ve třech setech 18:21 21:18 a 17:21.  


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS