O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

ŘÍJNOVÝ YONEX BADMINTON CAMP MICHALA TURONĚ V PRAZE

O minulém víkendu 21.-23.10. se v tělocvičně základní školy Vinoř konal v tomto roce poslední badmintonový Yonex camp Michala Turoně v Praze. Děkujeme všem účastníkům campu, který byl obsazen do posledního místa, za skvělou sportovní i lidskou atmosféru! Práce v takto příjemném prostředí nás neuvěřitelně těší. O hráče se starali čtyři trenéři (Michal Turoň, Pavel Drančák, Ivo Stoklas a Mikuláš Skála). Trénink probíhal ve třech skupinách-začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí a věříme, že tréninková náplň uspokojila všechny zúčastněné hráče. Tradiční turnaj smíšených dvojic o MT Badminton Cup tentokrát vybojovali sourozenci Lucka a Mirek Mengrovi z Poděbrad, když ve finálovém duelu porazili pravidelné účastníky závěrečných bojů Janu Holou a Lukáše Trejtnara z Rychnova nad Kněžnou.

Rádi bychom poděkovali všem trenérům za jejich celoroční kvalitní práci a přístup k hráčům, našim partnerům, firmě Yonex, Sportobchod a RevaStyle za podporu naší snahy a hlavně všem hráčům, kteří se k nám rádi a pravidelně vracejí. Přejeme vám všem příjemnou badmintonovou zimu a věříme, že se s vámi všemi v příštím roce zase uvidíme.

Odkazy na fotky z campu najdete pod článkem!

http://badbinton.rajce.net Lenka, Michal a Adélka Turoňovi

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [27.10.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Zimní badmintonový camp: 6.-7. prosince v Letňanech

Největší amatérská liga VAŠE LIGA a BadmintonCoach vás srdečně zvou na další z pravidelných badmintonových campů. Abyste vstoupili do podzimní sezóny fit a v plné formě, zatrénujte si pod vedením Tomáše Krajči v příjemném ...

Trénujte s mistry republiky. 14. a 15. září 2013 v Plzni

Badminton v tom nejkvalitnějším českém balení – 9 tréninkových hodin s úřadujícími mistry republiky Josefem Rubášem a Jaroslavem Sobotou, se sparingpartnery z řad extraligového týmu USK Plzeň.

Pozvánka na badmintonový kemp v Bojkovicích

 Oddíl BC Lokomotiva Kunovice zve na badmintonový kemp v Bojkovicích na úpatí Bílých Karpat v termínu 30. srpna - 1. září 2013. 

Badminton Camp Michala Turoně - říjen 2011 Praha

Zlepšete se v badmintonu. YONEX Badminton Camp Michala Turoně nabídne 14 tréninkových hodin. Kemp se koná 21. - 23. 10. 2011 v badmintonové hale Praha (Vinoř) a je určen pro začínající a pokročilé rekreační hráče badmintonu.

Červnový badmitonový camp Michala Turoně v Praze

O tomto víkendu se Praze konal další z našich badmintonových campů pro amatérské hráče. Byl zaměřený na párové disciplíny pro pokročilé hráče (pravidelné účastníky)a nácvik techniky úderů a pohybu po kurtu pro ty, kteří se ...

ME juniorů: individuální soutěži vládli Dánové

Zatímco v týmové soutěži se radovali Němci, v individuálních pavoucích mistrovství Evropy juniorů na zlato nedosáhli: hned třikrát se radovali hráči z Dánska, po jednom titulu slaví Španělsko a Anglie.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS