O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Pozvánka na badmintonový camp v Ostravě

Výzva pro všechny aktivní hráče badmintonu: Přijďte si zdokonalit svoji techniku na 2. Badminton kemp, konaný letos v SC Ostrava na Komenského sadech.

V dubnu budete mít možnost si opět zahrát pod vedením zkušených trenérů 2. a 3. třídy. V případě obsazení 32 zájemců budou hráči rozděleni do 2. skupin. Přihlásit se mohou jak mírně tak i středně pokročilí rekreační hráči badmintonu. Každý účastník odehraje s trenérem za dobu prodlouženého víkendu celkem 14hod. O stravu a občerstvení bude opět dobře postaráno. Cena kempu je 2 300Kč.

Badminton Kemp - propozice

Termín: 1.-3.4.2016 (zahájení v pátek v 17:00, ukončení v neděli - čas bude ještě upřesněn)

Místo konání: SC Ostrava, Komenského sady, Budečská 3214/4 (4 kurty s profesionálním sportovním povrchem určený pro badminton hru)

Hlavní trenér: Petr Jedzok, trenér 2. třídy, hráč SK UP Olomouc – 2. liga, mezinárodní rozhodčí

Další trenéři: Pavel Hrdina, trenér 3. třídy, hráč SK UP Olomouc – 2. liga Lukáš Tlustý, hráč Sokol Dobruška – 1. liga, trenér DDM Olomouc Trénink povedou zkušení trenéři 2. a 3. třídy a zároveň aktivní hráči

Komu je určen: pro mírně až středně pokročilé rekreační hráče a hráčky badmintonu všech věkových kategorií (nebráníme se ani dětem na 2.st.zákl.škol)

Náplň kempu: čtyřhra - osvojení a zdokonalení základní techniky úderů, techniky pohybu po kurtu, základní badmintonové taktiky a kondiční přípravy

Stravování: pitný režim + občerstvení v hale, oběd v restauraci - vše v ceně kempu S sebou: badmintonové vybavení, oblečení a boty do haly, také dobrou náladu, chuť se zlepšovat

Cena: 2 300Kč (cena zahrnuje 14 tréninkových hodin, pronájem haly, badmintonové míče Yonex Mavis 350 Yellow, kompletní stravování a pitný režim, odměny 4 trenérům)

Max. počet účastníků: 32

Pořadatel: Lenka Veliká

Přihlášky: písemně prosím E-mail: lenka.velika@email.cz Telefon: 774 576 667 Přihláška je platná po zaplacení zálohy. Na vyžádání zašlu č. účtu. Možno zaplatit: celé najednou (tím máte místo jisté), popř. v únoru zálohou 1500Kč a do 15.3.2016 doplatit 800Kč. Při větším počtu přihlášek bude brán ohled na termín přihlášení. Těšíme se na Vás. Váš badminton team

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [11.02.2016]

Diskuze k článku

04.04.2016 22:15
David
Hraju badminton rekreačně a používáme plastové míče - modrý pruh. Amatérské turnaje, které se pořádají v okolí - používají plastové míče s červeným pruhem. V tomto případě je pro mě lepší jet na kemp s plastovými míčky, je to tak? Trénoval jsem s několika trenéry a všichni používali péřové míče. Když jsem ale pak hrál zápasy s plastovými, tak mi to přišlo takové horší, jiné než s péřáky. To co mi jakžtakž fungovalo na tréninku, najednou nefungovalo. I když možná to nebude míčky, ale tím, že nejsem dost dobrý.
01.03.2016 21:31
Irena
Dobrý den, nebude stejný camp uspořádán i později v roce (na podzim) Bohužel budu 1.-3.4. pryč a nemůžu se zúčastnit. Loni jsem byla na campu Michala Turoně, tady se mi líbí zaměření na čtyřhru, kterou hraju. Děkuji
23.03.2016 13:16
Lenka Veliká
Dobrý den Ireno, spravný dotaz :-). Zda-li bude kemp zaměřený na čtyřhru znovu uspořádán na podzim v Ostravě záleží na mnoha okolnostech. V pozvánce viz výše jsou kontakty, stačí se kdykoliv pozeptat :-). Mějte se hezky.
16.02.2016 14:07
Karel Přecechtěl
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaká je úroveň těchto trenérů? Jaké mají za sebou zkušenosti a úspěchy? Jaké hráče vychovali? Pokud vím, tak z Olomouce v posledních letech nevzešel žádný hráč ani republikové úrovně.
17.02.2016 10:52
Petr
Dobry den. Nevim jaka uroven je zminovanych treneru, ale jako alternativu muzete zkusit Badminton Kemp Michala Turone, ktery urcite do letnich prazdnin se bude v Ostrave konat take. Na propozice kouknete na kemp v Praze, program byva podobny, o blizsi info si pripadne napiste na email v propozicich.
21.02.2016 13:14
Petr
No, nechci se nikoho dotknout, ale hráči republikové úrovně ani hráči s těmito ambicemi asi nepojednou na kemp s plastovými míči. A trenéři těchto ambiciózních hráčů povětšinou z hráčů s plastovými míči nejsou zrovna nadšení.
23.02.2016 10:09
Soňa
S trenéry z Olomouce mám osobní zkušenost, a to velmi dobrou :-), profesionální vedení, přátelský přístup. Tím ale nechci říct, že jinde to tak být také nemůže. Jen reaguji na výše uvedený příspěvek.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Badminton Camp Michala Turoně - duben 2012 Praha

Badminton Camp Michala Turoně bude 13. - 15. 4. 2012 a je určen pro začínající a pokročilé rekreační hráče badmintonu.

Badminton Camp Michala Turoně - březen 2012 Praha

Badminton Camp Michala Turoně bude 16. - 18. 3. 2012 a je určen pro začínající a pokročilé rekreační hráče badmintonu.

Badmintonový camp v Letňanech: singlová sobota, deblová neděle

BadmintonCoach a VAŠE LIGA vás srdečně zvou na další termín pravidelných campů s Tomášem Krajčou. 13.-14. června proběhne v Letňanech v prostorách Sportcentra Praha badmintonový camp zaměřený na dvouhry i párové disciplíny.

Badmintonový camp v Letňanech: 26. září

BadmintonCoach a VAŠE LIGA zvou všechny amatérské hráče na další z pravidelných campů pod vedením trenéra Tomáše Krajči. Koná se v sobotu 26. září v tělocvičně Sportcentrum Praha – Letňany. Camp nabídne pět tréninkových hodin ...

Badminton Camp Michala Turoně - červen 2012 Ostrava

Camp Michala Turoně v Ostravě bude  15. - 17. 6. 2012 a je určen pro začínající a pokročilé rekreační hráče badmintonu.

Badminton Camp Michala Turoně - listopad 2012 Ostrava

Camp Michala Turoně v Ostravě bude  23. - 25. 11. 2012 a je určen pro začínající a pokročilé rekreační hráče badmintonu.


Tagy: camp, ostrava


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS