O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Nepinkej to, začni hrát!

To je vzkaz organizátorů amatérské sportovní ligy, kteří se starají o váš pravidelný pohyb. Míří tak na všechny, kteří si jdou občas „pinknout“ s kamarády, ale o tom, že by hráli častěji a navíc ještě v lize, neuvažují.

„My jsme přitom amatérská liga, kam se může přihlásit úplně kdokoliv,“ říká organizátor pražské buňky VAŠÍ LIGY Jakub Hojer a naznačuje tak, že strach ze slova „liga“ není na místě. V celé České republice mají přes 1 600 přihlášených hráčů, takže nemusíte mít strach, že budete hrát s nějakým profesionálem. Hned od začátku budete hrát s lidmi, kteří jsou na té stejné úrovni jako vy. „Lidí je v ligách dost,“ ujišťuje Jakub, přičemž na výběr máte badminton, squash, beach volejbal a tenis.

Rozpovídá se taky o tom, že je radost vidět hráče, kteří před rokem začínali a teď už na turnajích hrají vyrovnané zápasy s pokročilými hráči. Většinou se zlepšují jenom tím, že hrají čtyřikrát do měsíce, některé sport tak chytne, že si na pomoc přizvou trenéra, který jim pomůže vypilovat techniku.

Sečteno a podtrženo; z lidí, kteří si přišli VAŠI LIGU jen vyzkoušet, se stávají zapálení hráči, kteří si svůj sport natolik oblíbili, že hrají třeba i na turnajích, jezdí na tréninkové kempy a napjatě sledují výsledky svých soupeřů. Do poslední chvíle totiž někdy nevíte, jestli spadnete nebo se udržíte ve skupině.

VAŠELIGÁCKÁ sezona trvá čtyři měsíce a přihlašování do té letní končí už 31. května.

Více informací o tom, jak přesně liga funguje, co je zapotřebí k registraci a taky třeba harmonogram dobrovolných turnajů, které VAŠE LIGA pořádá, najdete zde.

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [06.05.2015]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Badmintonový camp Průhonice: připravte se na podzimní ligovou sezónu

VAŠE LIGA a BadmintonCoach vás zvou na camp 5.-6. října v Průhonicích pod vedením trenéra Tomáše Krajči. Zlepšete svou úderovou techniku, pohyb po kurtu i taktiku hry a připravte se na podzimní ligovou sezónu.

Badmintonový camp v Letňanech: 20.-21. září

 Přihlaste se na badmintonový camp ve Sportcentru Praha - Letňany pod vedením trenéra Tomáše Krajči.  Dvoudenní soustředění nabídne deset hodin intenzivního tréninku pro začínající i pokročilé neregistrované hráče. Sleva pro hráče ...

Badmintonový camp v Letňanech: 26. září

BadmintonCoach a VAŠE LIGA zvou všechny amatérské hráče na další z pravidelných campů pod vedením trenéra Tomáše Krajči. Koná se v sobotu 26. září v tělocvičně Sportcentrum Praha – Letňany. Camp nabídne pět tréninkových hodin ...

Badmintonový camp v Letňanech: 8.-9. února

 10 tréninkových hodin čeká zájemce z řad neregistrovaných hráčů na badmintonovém campu v Letňanech 8.-9. února 2014. Tréninky povede Tomáš Krajča, trenér II. třídy. 

Badmintonový camp v Letňanech: poslední volná místa

Přihlaste se na víkendový camp v Letňanech 5.-6. dubna s trenérem Tomášem Krajčou. Dvoudenní soustředění nabídne deset hodin intenzivního tréninku pro začínající i pokročilé neregistrované hráče.

Badmintonový camp v Letňanech: singlová sobota, deblová neděle

BadmintonCoach a VAŠE LIGA vás srdečně zvou na další termín pravidelných campů s Tomášem Krajčou. 13.-14. června proběhne v Letňanech v prostorách Sportcentra Praha badmintonový camp zaměřený na dvouhry i párové disciplíny.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS