O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

MMČR den první: Petr Koukal vyřadil Brice Leverdeze!

Hned v úvodním dni přišlo mezinárodní mistrovství České republiky o jednu ze svých hvězd: francouzského badmintonistu Brice  Leverdeze. Ale bylo to k radosti brněnského publika: vyřadil ho totiž náš Petr Koukal!

Radost tribunám haly na Vodově ulici udělal Petr Koukal už ve svém prvním zápase, kdy v koncovce třetího setu zdolal finskou jedničku Ville Langa. Posléze si v jednom z očekávaných zápasů večerního programu poradil i s Leverdezem a postoupil tak už do čtvrtfinále celého turnaje. Stejně se vedlo také Kristíně Gavnholt, i když ta si postup mezi osm nejlepších zajistila s mnohem větší lehkostí. Norce Kvernové ve druhém kole dokonce uštědřila jednociferné debakly.

Petr s Kristínou jsou jedinými Čechy, kteří "přežili" v soutěži až do víkendu. Petra nyní čeká ukrajinský hráč Valerij Atrašenkov, Kristína bude čelit Kamile Augustynové z Polska.

Další Češi ale svedli srdnatou bitvu a uhráli také svou porci vítězství. Do druhého kola mixu se podívali Jakub Bitman a Alžběta Bášová, kteří porazili slovenskou dvojici Bočák-Jariabková, Jan Fröhlich vzdoroval až do koncovek indickému favoritovi Chetanu Anandovi, výhru v prvním kole si připsali také Tomáš a Ondřej Kopřivovi a Kateřina Tomalová se Šárkou Křížkovou.

Zápasy dnešního programu můžete sledovat na tournamentsoftware, streamované přenos vám přináší Badminton Europe TV.

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [01.10.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Badmintonista roku 2012: výsledky výroční ankety

 Každoročně vyhlašovaná anketa o nejlepšího badmintonistu roku odhalila své výsledky během slavnostního večera na MČR v Mostě. Badmintonistou roku se stal Jan Fröhlich, mezi ženami to byla Kristína Gavnholt. 

Badmintonista roku 2011: nejlepší jsou Koukal a Gavnholt

V tradiční anketě o nejlepšího badmintonistu kalendářního roku zvítězili podle očekávání Petr Koukal a Kristína Gavnholt. Tituly pro nejlepší juniory putovaly do Českého Krumlova zásluhou Jaromíra Janáčka a Lucie Černé. Trenérkou ...

Bahrain International: Fröhlich i Koukal uhráli jedno kolo

Na další exotický výlet se v rámci olympijské kvalifikace vypravili dva nejlepší čeští singlisté. Jak Petr Koukal tak Jan Fröhlich však uhráli v Bahrajnu jen jedno kolo.

Evropské hry: Kopřiva s Florianem vyzvou dánský pár Boe-Mogensen

 Druhý hrací den Evropských her v Baku nabídne českým badmintonistům výjimečný souboj - Pavel Florian a Ondřej Kopřiva vyzvou nejlepší evropský pár Matthias Boe - Carsten Mogensen. Do akce jdou i ostatní Češi.

V Baku startuje badmintonový turnaj Evropských her

Dnes začíná prvními zápasy badmintonový turnaj v rámci Evropských her v Baku. Sledujte v akci početnou českou výpravu.

Evropské hry: závěrečné zápasy ve skupinách

 České reprezentanty na Evropských hrách v Baku čekají závěrečné duely základních skupin. Po postupu přitom zatím stále sahají jak singlisté, tak i naše páry v párových disciplínách. Nejtěžší to budou mít Pavel Florian a Ondřej ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS