O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Mistrovství Evropy 2018:

Přesně za dva týdny se ve španělské Huelvě rozehrají první zápasy mistrovství Evropy a 7 českých hráčů bude u toho! Jaký mají los a šance na postup? 

Mix:

Přetěžký los čeká na Jakuba Bitmana s Alžbětou Bášovou – hned v prvním kole budou čelit vynikající francouzské dvojici Ronan Labar – Audrey Fontaine, která je na turnaji osmá nasazená a obhajuje bronz z loňského šampionátu. Páry mají za sebou jedno vzájemné utkání, a to v roce 2016 během kvalifikace na ME smíšených družstev, ve kterém zvítězila francouzská dvojice 21:14, 21:16.

Kompletní los: http://badmintonpeople.com/Clubs/CommonDrive/Components/GetWWWFile.aspx?fileID=72147

 

Dvouhra žen:

Ve dvouhře žen bude mít Česká republika hned dvojnásobné zastoupení. Kateřina Tomalová a Zuzana Pavelková si však své losy nemusí navzájem závidět, obě mají los spadající do kategorie těžký. Pavelkovou čeká Bulharka Mariya Mitsova, aktuálně 68. hráčka světového žebříčku a vítězka nedávného turnaje Croatian International. Hráčky se sice zatím na turnaji nepotkaly, ale obě se dobře znají z tréninků.

Tomalová se utká s Gayle Mahulette (Nizozemsko, 83. místo), která má na svém kontě např. semifinále Swedish Open nebo finále Slovak Open. Hráčky mají sice vzájemnou bilanci 1:1, ale oba zápasy jsou staršího data – před 9 lety na Dutch Junior zvítězila Tomalová, před 3 lety na Slovak Open zvítězila Mahulette.

Kompletní los:

http://badmintonpeople.com/Clubs/CommonDrive/Components/GetWWWFile.aspx?fileID=72142

 

Čtyřhra žen:

­Alžběta Bášová se kromě smíšené čtyřhry představí také ve čtyřhře s Michaelou Fuchsovou. Ani ve čtyřhře žen nebyl los k českým reprezentantům příliš shovívavý. Na úřadující mistryně ČR čeká německé duo Johanna Goliszewski – Lara Kaepplein, které má na svém kontě například výhru na turnaji Kharkiv International 2017. Goliszewski se ve čtyřhře žen dokonce probojovala na OH v Riu a nejvýše jí patřilo 17. místo na světovém žebříčku.

Kompletní los:

http://badmintonpeople.com/Clubs/CommonDrive/Components/GetWWWFile.aspx?fileID=72146

  

Dvouhra mužů:

Poměrně příznivý los mají oba naši zástupci ve dvouhře mužů. Na Adama Mendreka čeká v prvním kole Portugalec Duarte Nuno Anjo, se kterým má kladnou bilanci – naposled jej Mendrek porazil v únoru na ME družstev v Rusku ve třech setech. Mendreka může motivovat i to, že v případě výhry si „za odměnu“ zahraje s úřadujícím mistrem světa Viktorem Axelsenem!

Také Milan Ludík může být se svým losem celkem spokojený. Utká se s levorukým Rusem Sergeyem Sirantem (79. místo), který má sice na svém kontě výhru Russian Open z loňského roku, ale nemuselo by se jednat o nehratelnou překážku! V případě výhry by se Ludík ve druhém kole utkal s nasazenou šestkou z Nizozemska (Mark Caljouw).

Kompletní los: http://badmintonpeople.com/Clubs/CommonDrive/Components/GetWWWFile.aspx?fileID=72141  

 

Doporučit:


Autor: administrátor [10.04.2018]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuze
Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS