O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Mistrovství ČR neregistrovaných proběhlo v Opavě

Souběžně s mezinárodním mistrovstvím ČR se o titul mistrů utkali také čeští neregistrovaní hráči. Vítězi Mistrovství ČR neregistrovaných, jehož mediálním partnerem byl BadmintonWeb, se v Opavě stali Pavlína Rušbašanová a Martin Sýkora.

Prestižní akci předcházely kvalifikace

Mistrovství ČR neregistrovaných bylo prestižním turnajem, který se pokusil dát objektivní odpověď na otázku, kdo z hráčů mimo oficiální soutěže a žebříčky Českého badmintonového svazu je tím nejlepším. Turnaji předcházelo několik kvalifikačních turnajů v jednotlivých krajích, z nichž se nominovali nejlépe umístění muži a ženy. V závěrečném turnaji v opavském teniscentru se potom rozhodlo, který ze 60 mužů a 13 žen si odveze bohaté ceny a titul neregistrovaného mistra ČR.

O pořadí rozhodovaly sobotní zápasy ve švýcarském systému a nedělní pavouk. Nejlepším mužem se nakonec stal Martin Sýkora, který ve finále turnaje porazil Michala Poláčka. Bronzovou medaili si odvezl Petr Grygar. Mezi ženami byla nejlepší Pavlína Rušbašanová, která si ve finále poradila s Blankou Fojtáškovou, třetí místo obsadila Zuzana Rambousková.

Kompletní výsledkové listiny si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách, kde také najdete průběžně doplňovanou fotogalerii z celé akce.

Ing. Milan Selingr, jeden z pořadatelů, turnaj shrnul: "Turnaj MČRN, který  proběhl minulý víkend v Opavě, se plně vydařil. Všichni startující byli průběhem turnaje nadšeni, k čemuž přispěly i ceny, které byly na amatérský turnaj opravdu nadstandardní." Mezi hlavní partnery turnaje, kteří se na hodnotných cenách podíleli, patřila také badmintonová speciálka SportObchod.cz.

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [04.10.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Milada Nováková: "MČR je svátek badmintonu."

V pátek startuje mistrovství České republiky dospělých, které letos hostí Plzeň. Vyzpovídali jsme hlavní organizátorku Miladu Novákovou – v rozhovoru se dozvíte vše o průběhu badmintonového svátku.

Akademické hry určily nejlepší vysokoškolské badmintonisty

Vrcholný akademický turnaj určil nejlepší vysokoškolské badmintonisty. V hojně obsazené soutěži se k titulu prosadili Tomáš Kopřiva a Eliška Maixnerová ve dvouhrách a páry Drančák-Davidová, Drančák-Hošek a Erbenová-Vacková.

MČR veteránů: v Liberci se dařilo Pražanům

O víkendu doplnilo všechna oficiální mistrovství České republiky ještě MČR veteránů. Ač jde o turnaj pouze neoficiální, sjeli se do Liberce hráči z řady oddílů, aby bojovali o medaile v kategoriích od 35 do 60 a více let.

MČR U17: mistrovský double pro trio Černá, Mendrek, Janáček

V Brně proběhlo o víkendu mistrovství České republiky mladších dorostenců. Mezi hráči kategorie U17 byli nejúspěšnější očekávaní favorité – Lucie Černá, Adam Mendrek a Jaromír Janáček získali po dvou zlatých medailích. ...

MČR družstev žáků: vítězí SKB Český Krumlov

Nejlepší žáky v republice má družstvo SKB Český Krumlov. O velikonočním víkendu to Jihočeši potvrdili vítězstvím na mistrovství České republiky smíšených družstev do 15 let, které se konalo v Benátkách nad Jizerou.

MČR družstev dorostu: titul opět patří Astře

Potřetí za sebou získali titul mistrů ČR družstev juniorů hráči Astry ZM Praha. V Orlové se střetlo osm krajských přeborníků, tým složený z odchovanců pražského družstva ale ukázal všem ostatním záda. Pro Astru je to již třetí ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS