O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Mezinárodní turnaj mládeže v Českém Krumlově

SKB Český Krumlov uspořádal o víkendu 26. ročník mezinárodního turnaje družstev žáků. V konkurenci týmů ze sedmi zemí se jako nejúspěšnější ukázali hráči chorvatského HBK Max Zagreb.

Mezinárodní RSL Cup: 12 družstev ze 7 zemí

V turnaji pořádaném o víkendu 11.-12. června startovalo 12 týmů ze 7 zemí: vedle Čechů dorazili hráči z Chorvatska, Slovinska, Dánska, Nizozemska, Německa a Rakouska. Vítězem se stalo nakonec družstvo z chorvatského hlavního města HBK Max Zagreb. Tým složený z předních hráčů chorvatského žebříčku a dvojice dánských posil ve finále předčil jednoho z papírových favoritů turnaje, nizozemský tým BA Amersfoort-Almere. O třetí pozici bojoval domácí SKB Český Krumlov s dánským celkem HBK Roskilde. Medaile nakonec krumlovským po porážce 2:3 těsně unikla.

Konečné pořadí 26. RSL Cupu:

1. HBK Max Zagreb (Chorvatsko)
2. BA Amersfoort Almere (Nizozemsko)
3. HBK Roskilde (Dánsko)
4. SKB Český Krumlov A
5. Medvedgrad 1998 (Chorvatsko)
6. SKB Český Krumlov B
7. Badminton Team Sachsen (Německo)
8. Výběr Plzně
9. TJ Sokol Dobruška
10. BK Mladost Lendava (Slovinsko)
11. ASV Pressbaum (Rakousko)
12. SKB Český Krumlov C

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [14.06.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Praha má talent: celostátní turnaj U11

V Českém Krumlově se o víkendu 2.-3. října odehrál 5. ročník celostátního turnaje kategorie U11: Badminton Czech Talent 2010. O svá první vítězství soupeřili desetiletí a mladší badmintonisté. Soutěž týmů vyhrál Výběr Prahy, ...

Badminton Czech Talent 2011: čeští talenti nestačili slovenským

V Českém Krumlově proběhl o víkendu 5.-6. listopadu tradiční turnaj výběrů kategorie U11. Nejmladší hráči ze všech krajů ČR se tentokrát museli sklonit před uměním hráčů slovenského oddílu Sokol Ilava.

Českokrumlovský pohár: nejlepší třináctky jsou z jihu Čech

Český Krumlov hostil o víkendu 24.-25. května tradiční turnaj regionálních výběrů do 13 let. V konkurenci devíti družstev se na první příčku prosadily Jižní Čechy.

Českokrumlovský pohár: vítězem Moravskoslezský kraj

Tradiční turnaj regionálních výběrů mladších žáků (kategorie U13) v Českém Krumlově přinesl radost zástupcům Moravskoslezského kraje. Ti zvítězili před výběrech Jihočeského kraje, třetí příčku si vybojovali hráči z Prahy.

Českokrumlovský pohár: vítězství pro Východní Čechy

V Českém Krumlově proběhl o víkendu tradiční turnaj regionálních výběrů kategorie U13. V konkurenci devíti družstev se na první místo prosadila vyrovnaná sestava výběru východních Čech.

Českokrumlovský pohár: nejlepší mladší žáci jsou z Prahy

V Českém Krumlově proběhl o víkendu 29.-30. května 22. ročník turnaje o Českokrumlovský pohár regionálních výběrů - smíšených družstev kategorie U13. Z devíti zúčastněných týmů byl nejlepší Výběr Prahy, na druhém místě skončilo ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!