O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Mezinárodní turnaj mládeže v Českém Krumlově

SKB Český Krumlov uspořádal o víkendu 26. ročník mezinárodního turnaje družstev žáků. V konkurenci týmů ze sedmi zemí se jako nejúspěšnější ukázali hráči chorvatského HBK Max Zagreb.

Mezinárodní RSL Cup: 12 družstev ze 7 zemí

V turnaji pořádaném o víkendu 11.-12. června startovalo 12 týmů ze 7 zemí: vedle Čechů dorazili hráči z Chorvatska, Slovinska, Dánska, Nizozemska, Německa a Rakouska. Vítězem se stalo nakonec družstvo z chorvatského hlavního města HBK Max Zagreb. Tým složený z předních hráčů chorvatského žebříčku a dvojice dánských posil ve finále předčil jednoho z papírových favoritů turnaje, nizozemský tým BA Amersfoort-Almere. O třetí pozici bojoval domácí SKB Český Krumlov s dánským celkem HBK Roskilde. Medaile nakonec krumlovským po porážce 2:3 těsně unikla.

Konečné pořadí 26. RSL Cupu:

1. HBK Max Zagreb (Chorvatsko)
2. BA Amersfoort Almere (Nizozemsko)
3. HBK Roskilde (Dánsko)
4. SKB Český Krumlov A
5. Medvedgrad 1998 (Chorvatsko)
6. SKB Český Krumlov B
7. Badminton Team Sachsen (Německo)
8. Výběr Plzně
9. TJ Sokol Dobruška
10. BK Mladost Lendava (Slovinsko)
11. ASV Pressbaum (Rakousko)
12. SKB Český Krumlov C

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [14.06.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

1. liga: napínavý boj o místa v nadstavbové části

1. liga, druhá nejvyšší domácí soutěž smíšených družstev, měla v sobotu 8. ledna na programu důležité třetí kolo základní části, po němž se tabulka dělí na skupinu o postup a o udržení. V dramatickém boji si vedoucí postavení na ...

Extraliga: Český Krumlov má jistý postup do semifinále

Ani v posledním předvánočním kole si nováček z Českého Krumlova nepokazil doposud stoprocentní bilanci. Se šesti výhrami vede tabulku extraligy a má jistotu účasti ve finálovém turnaji play-off.

Badmintonovou olympiádu vyhrálo Kladno

Badmintonový klub Super Stars Most hostil ve sportovní hale TJ Lokomotiva Most finále celostátního projektu Badmintonové olympiády. Sedm dovednostních disciplín a malé badmintonové utkání rozhodovaly o vítězi, kterým se nakonec ...

GPA U13: tři zlaté pro Tomáše Švejdu a Kateřinu Zuzákovou

Celostátní turnaj GPA kategorie U13 hostil o víkendu 29.-30. listopadu Český Krumlov. Domácího prostředí naplno využil k zisku tří zlatých medailí Tomáš Švejda, mezi dívkami ho napodobila Kateřina Zuzáková.

GPA U19: dvě domácí výhry pro Janáčka a Černou

Celostátní turnaj Grand Prix A juniorů hostil o víkendu Český Krumlov. V domácím prostředí získali po dvou vítězstvích Jaromír Janáček a Lucie Černá. Řadu překvapení přinesla soutěž ve dvouhře chlapců.

GPA U13: trojnásobným vítězem Cristian Savin

Domácího prostředí v Benátkách nad Jizerou dokonale využil Cristian Savin a stal se trojnásobným vítězem prvního republikového turnaje GPA mladších žáků v kategorii U13.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!