O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Mezinárodní turnaj mládeže v Českém Krumlově

SKB Český Krumlov uspořádal o víkendu 26. ročník mezinárodního turnaje družstev žáků. V konkurenci týmů ze sedmi zemí se jako nejúspěšnější ukázali hráči chorvatského HBK Max Zagreb.

Mezinárodní RSL Cup: 12 družstev ze 7 zemí

V turnaji pořádaném o víkendu 11.-12. června startovalo 12 týmů ze 7 zemí: vedle Čechů dorazili hráči z Chorvatska, Slovinska, Dánska, Nizozemska, Německa a Rakouska. Vítězem se stalo nakonec družstvo z chorvatského hlavního města HBK Max Zagreb. Tým složený z předních hráčů chorvatského žebříčku a dvojice dánských posil ve finále předčil jednoho z papírových favoritů turnaje, nizozemský tým BA Amersfoort-Almere. O třetí pozici bojoval domácí SKB Český Krumlov s dánským celkem HBK Roskilde. Medaile nakonec krumlovským po porážce 2:3 těsně unikla.

Konečné pořadí 26. RSL Cupu:

1. HBK Max Zagreb (Chorvatsko)
2. BA Amersfoort Almere (Nizozemsko)
3. HBK Roskilde (Dánsko)
4. SKB Český Krumlov A
5. Medvedgrad 1998 (Chorvatsko)
6. SKB Český Krumlov B
7. Badminton Team Sachsen (Německo)
8. Výběr Plzně
9. TJ Sokol Dobruška
10. BK Mladost Lendava (Slovinsko)
11. ASV Pressbaum (Rakousko)
12. SKB Český Krumlov C

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [14.06.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Letní olympiáda dětí a mládeže: tři výhry Cristiana Savina

Plzeň hostila v minulém týdnu hry Letní olympiády dětí a mládeže, ve kterých spolu soupeřili sportovci různých krajů ČR. Na program se vůbec poprvé dostal i badminton, v turnaji žáků byl nejúspěšnější se třemi zlatými medailemi ...

RSL Cup 2015: mezinárodní turnaj žáků vyhráli Indové

Český Krumlov hostil ve dnech 12.-14. června mezinárodní turnaj žákovských družstev. V pestré mezinárodní konkurenci zvítězili hráči týmu Chandigarh (Indie) před týmem Nizozemí a Badminton Roskilde (Dánsko).

Falco Cup: tým Prahy zvítězil potřetí v řadě

Liberec hostil o víkendu 7.-8. června tradiční turnaj regionálních výběrů do 15 let. Z vítězství se už potřetí v řadě radoval tým Prahy, který tak získal do svého držení dříve putovní pohár.

MČR U13: turnaj ovládla "silná čtyřka"

Pouze čtyři hráči si rozdělili zlaté medaile na mistrovství ČR do 13 let v Orlové. Kateřina Zuzáková získala tři výhry, Jan Janoštík a Tomáš Švejda po dvou a Lucie Krpatová jeden zlatý úspěch.

MČR U15: nejlepšími žáky Tereza Švábíková a Cristian Savin

Pardubice hostily o víkendu 25.-26. dubna mistrovství ČR žáků do 15 let. Nejúspěšnějšími účastníky byli podle očekávání třikrát vítězná Tereza Švábíková a dvojnásobný mistr ČR Cristian Savin.

Vítězi extraligy se v dramatickém finále play-off staly Benátky nad Jizerou

Finálový turnaj extraligy smíšených družstev nabídl dramatické a vyrovnané souboje čtyř předních českých týmů. Z titulu se radují Benátky nad Jizerou, které ve finále porazily Brno-Jehnice poměrem 5:3.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS