O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Mezinárodní mistrovství ČR začíná už zítra

Nejvýznamnější turnaj letošní sezóny na našem území: to je Yonex Czech International. V pavilonu F brněnského výstaviště se už zítra rozjedou kvalifikační bitvy. Na co se můžeme těšit? Přijedou špičkoví hráči včetně juniorského mistra světa či řady účastníků MS dospělých, diváky čeká vedle kvalitních zápasů také bohatý doprovodný program.

Kde, kdy, a za kolik? Přijďte se podívat na špičkový badminton

Přestože BadmintonWeb.cz, portál Czechbadminton a další weby budou poskytovat komplexní zpravodajský servis z turnaje, přestože výsledky naleznete na webu Tournamentsoftware, doporučujeme minimálně víkendový program navštívit osobně. Lepší badminton už v České republice letos k vidění nebude: a pořadatelé chystají i bohatý doprovodný program.

Yonex Czech International se hraje v Pavilonu F Brněnského výstaviště. Abyste ho snadno našli, připravili organizátoři přehlednou mapku:

 

Program běží od čtvrtka 30. září, kdy v 9:00 začíná prvními zápasy kvalifikace. Hlavní soutěž startuje v pátek 1. 10., opět v 9:00, konec cca ve 20:00. Na programu budou první a druhá kola. Sobota (2. 10.) nabídne v časech 10-14:00 zápasy čtvrtfinále a od 16 do 20:00 semifinálová utkání. V neděli (3. 10.) potom bude mezi 10-14:00 turnaj vrcholit zápasy finále jednotlivých disciplín.

Vstupenky na čtvrteční a páteční program stojí 50 Kč, sobota a neděle je za 100 Kč. Permanentka na celý turnaj je pak k mání za 200 korun. Děti do 15 let mají vstupné zdarma. Vstupenky lze zakoupit na místě, předprodej probíhá v prodejně sportprotebe.cz, ulice Banskobystrická 176, Brno 621 00, každý pracovní den od 13 do 18 hodin. 

Petr Koukal nestartuje, ale konkurence je i tak skvělá

Z domácí špičky se bohužel turnaje nebude moci zúčastnit Petr Koukal. Obhájce loňského vítězství v singlu se sice stal tváří turnaje, ale před nedávnem musel podstoupit operaci nádoru. Na turnaji nebudou startovat ani bratři Kopřivové – naši nejlepší deblisté. Přesto je nač se těšit! Fanoušci mohou podpořit Kristínu Ludíkovou: jednička mezi českými ženami má příznivý los a mohla by bojovat o medailové umístění.

Mimořádně nabitá je především dvouhra mužů: představí se hráči, kteří startovali na MS, nebo patří do špičky evropských circuitových turnajů, namátkou Rune Ulsing (Dánsko), Przemyslaw Wacha (Polsko), Ville Lang (Finsko) či Scott Evans (Irsko). A v kvalifikaci bude bojovat také Viktor Axelsen (Dánsko), úřadující juniorský mistr světa! Ozdobou dvouhry žen jistě bude Judith Meulendijksová (Nizozemsko), či ukrajinské hvězdy Larisa Grigová a Elena Prusová. A těšit se můžete na výkony elitních anglických deblů Marcus Ellis – Peter Mills a Chris Langridge – Robin Middleton.

A pokud jde o program mimo kurty, v hale se budou prezentovat partneři turnaje, dojde na ochutnávku vín, soutěž o značkové hodinky v ceně 15 000 Kč a budete moci navštívit prodejní výstavu obrazů od Anny Kocmanové či prodejní stánek Yonex. Víkendový program pak bude moderovat Barbora Černošková (redaktorka ČT).

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [29.09.2010]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Memoriál Holobradého: Indonésie - ČR 3:2

Memoriál Holobradého, první turnaj GPA dospělých v nové sezóně, nabídl špičkovou podívanou. V konkurenci domácí špičky a hráčů z Indonésie, Slovenska i Kanady se prosadili na nejvyšší stupínek Megawati Gustiani Sari ve dvouhře žen ...

Austria International: videa z finálových utkání

Sledujte videozáznam všech pěti finálových utkání na mezinárodním mistrovství Rakouska. Uvidíte například souboj elitních japonských singlistek, dramatickou čtyřhru žen, či vítězství anglického páru Clark – Langridge ve čtyřhře ...

Austrian International: Kristína Gavnholt v semifinále

Velmi dobře obsazený turnaj evropského circuitu v Rakousku zastihl v dobré formě české singlisty. Kristína Gavnholt se probojovala až do semifinále, Petr Koukal přidal účast mezi osmi nejlepšími.

Austrian International: páté místo mixu Bitman-Bášová

Na mezinárodním mistrovství Rakouska se nejlépe z českého reprezentačního týmu dařilo mixu Jakub Bitman – Alžběta Bášová. Čerstvě trojnásobní mistři ČR ve smíšené čtyřhře se dokázali prosadit k celkovému pátému místu.

Austrian International: rozhodčí ukončila finále dvouhry mužů

Mezinárodní mistrovství Rakouska nabídlo nevídaný závěr finále dvouhry mužů; jeho protagonisty byla vedle obou soupeřů především hlavní rozhodčí. České výpravě se ve Vídni nedařilo.

Banuinvest International: dobré výkony Kopřivy a Černé

Na turnaji evropského circuitu v Rumunsku se naši reprezentanti k medailím neprosadili. Svými výkony v kvalifikaci i hlavní soutěži potěšili Ondřej Kopřiva a Lucie Černá. Finálový den přinesl pestré spektrum vítězů a dvě napínavé ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS