O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Jamaica International: druhé místo Zuzany Pavelkové

V exotické lokalitě, jamajském Kingstonu, dosáhla na medailový úspěch Zuzana Pavelková. Česká singlistka obsadila na turnaji Jamaica International druhé místo ve dvouhře.

Jako turnajová jednička Pavelková nejprve porazila Ievu Pope z Litvy, ve druhém kole si poradila s domácí hráčkou Katherine Wynter. Pak čekaly dvě turecké soupeřky. Čtvrtou nasazenou Ebru Yazgan Zuzana Pavelková v semifinále přehrála výsledkem 21:15 a 21:5. Ale ve finále podlehla turnajové trojce Ebru Tunali 21:18 10:21 a 17:21.

V hodnocení pro Czechbadminton.cz uvedla Zuzka Pavelková, že kromě boje se soupeřkami bylo obtížné vyrovnat se i s podmínkami – start bez trenéra, nevypočitatelné větráky ovlivňující let míčků a další okolnosti. S druhým místem byla spokojena, i díky podpoře jamajského publika v souboji se zdržující a ne zcela sportovně se chovající protihráčkou.

Turecká reprezentace se stala na jamajském turnaji tou nejúspěšnější, když vedle singlové výhry přidala ještě dvě další zlata; Ramazan Ozturk a Nelihan Kilic zvítězili v mixu, Cemre Fere a Ebru Tunali vyhrály čtyřhru žen. Ve dvouhře se musel Emre Vural sklonit před uměním Martina Giuffreho z Kanady; čtyřhru mužů pak vyhráli Jonathan Solis a Rodolfo Ramirez z Guatemaly.

Kompletní výsledky: Tournamentsoftware

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [24.03.2015]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Zuzana Pavelková: „Asijské trénování je opakem toho dánského.“

Vyzpovídali jsme českou reprezentantku Zuzanu Pavelkovou. Kmenová hráčka přerovského klubu absolvovala v minulosti tréninky v Malajsii, nyní se připravuje v dánském Odense. Jaké jsou rozdíly mezi dánským a asijským badmintonem?

USA International: čtvrtfinále Zuzany Pavelkové

Do Orlanda na turnaj USA International se v minulém týdnu vypravila Zuzana Pavelková. Přerovská badmintonistka dlouhodobě se připravující v Dánsku došla v pavouku dvouhry až do čtvrtfinále.

US Open: skvělý turnaj Zuzany Pavelkové a Petra Koukala

Výraznou stopu za sebou zanechali čeští reprezentanti na turnaji Grand Prix v americkém Orange. Petr Koukal se dostal až do finále, kde po třech setech podlehl Hsu Jen Heo z Tchaj-wanu, Zuzana Pavelková obsadila skvělé třetí ...

US Open: Lee Chong Wei vyhrál první turnaj po návratu na světovou scénu

Turnaj US Open letos nepřinesl velký úspěch českým barvám; naši reprezentanti vypadli už v prvních kolech. Z výhry v singlu se radoval poprvé od návratu na kurty po dopingové kauze Lee Chong Wei, který ve finále udolal Hanse ...

Turkiye International: předvánoční korejská párty

Krátce před vánočními svátky proběhlo mezinárodní mistrovství Turecka. Turnaji výrazně dominovali hosté z Korey, kteří si odnesli hned tři z pěti zlatých a řadu dalších medailí.

Spanish Open: v Madridu se hrálo české čtvrtfinále

Úspěšné pro české barvy bylo mezinárodní mistrovství Španělska. Ve dvouhře žen se dokonce hrálo české čtvrtfinále, úspěšnější Kristína Gavnholt si tak nakonec odvezla z turnaje evropského circuitu třetí místo.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS