O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Jamaica International: druhé místo Zuzany Pavelkové

V exotické lokalitě, jamajském Kingstonu, dosáhla na medailový úspěch Zuzana Pavelková. Česká singlistka obsadila na turnaji Jamaica International druhé místo ve dvouhře.

Jako turnajová jednička Pavelková nejprve porazila Ievu Pope z Litvy, ve druhém kole si poradila s domácí hráčkou Katherine Wynter. Pak čekaly dvě turecké soupeřky. Čtvrtou nasazenou Ebru Yazgan Zuzana Pavelková v semifinále přehrála výsledkem 21:15 a 21:5. Ale ve finále podlehla turnajové trojce Ebru Tunali 21:18 10:21 a 17:21.

V hodnocení pro Czechbadminton.cz uvedla Zuzka Pavelková, že kromě boje se soupeřkami bylo obtížné vyrovnat se i s podmínkami – start bez trenéra, nevypočitatelné větráky ovlivňující let míčků a další okolnosti. S druhým místem byla spokojena, i díky podpoře jamajského publika v souboji se zdržující a ne zcela sportovně se chovající protihráčkou.

Turecká reprezentace se stala na jamajském turnaji tou nejúspěšnější, když vedle singlové výhry přidala ještě dvě další zlata; Ramazan Ozturk a Nelihan Kilic zvítězili v mixu, Cemre Fere a Ebru Tunali vyhrály čtyřhru žen. Ve dvouhře se musel Emre Vural sklonit před uměním Martina Giuffreho z Kanady; čtyřhru mužů pak vyhráli Jonathan Solis a Rodolfo Ramirez z Guatemaly.

Kompletní výsledky: Tournamentsoftware

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [24.03.2015]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Denmark International: Gavnholt odstoupila pro zranění

Až do čtvrtfinále turnaje Denmark International se dostala Kristína Gavnholt. Pak ale musela zápas skrečovat pro zranění lýtkového svalu. Dobré výkony předvedli i další čeští reprezentanti.

Spanish International: Čechům se v Madridu nedařilo

Bez vítězného zápasu odjížděli Petr Koukal a Zuzana Pavelková ze circuitového turnaje v Madridu. Vítězi mezinárodního mistrovství Španělska se stali domácí Pablo Abian a Iris Wang.

Irish International: Češi trápili dánské soupeře

Bez výhry skončilo pro české reprezentanty mezinárodní mistrovství Irska – zle ale potrápili favorizované dánské soupeře Pavel Florian a Zuzana Pavelková. Dvouhry ovládli hráči z Malajsie, páry naopak patřily Nizozemsku.

USA International: čtvrtfinále Zuzany Pavelkové

Do Orlanda na turnaj USA International se v minulém týdnu vypravila Zuzana Pavelková. Přerovská badmintonistka dlouhodobě se připravující v Dánsku došla v pavouku dvouhry až do čtvrtfinále.

Iceland International: Florián i Pavelková se zastavili ve čtvrtfinále

Dvojice českých hráčů se zúčastnila mezinárodního mistrovství Islandu. Zuzana Pavelková byla kousek od semifinále, Pavel Florián nepotvrdil pozici nasazené jedničky a skončil také mezi osmi nejlepšími.

Canada Open: Čechům se příliš nedařilo

Dvojice našich reprezentantů, Zuzana Pavelková a Jan Fröhlich, zasáhla do bojů mezinárodního mistrovství Kanady. Jediný vítězný zápas si ale připsal Jan ve čtyřhře, kde se dostal do druhého kola.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS