O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Jamaica International: druhé místo Zuzany Pavelkové

V exotické lokalitě, jamajském Kingstonu, dosáhla na medailový úspěch Zuzana Pavelková. Česká singlistka obsadila na turnaji Jamaica International druhé místo ve dvouhře.

Jako turnajová jednička Pavelková nejprve porazila Ievu Pope z Litvy, ve druhém kole si poradila s domácí hráčkou Katherine Wynter. Pak čekaly dvě turecké soupeřky. Čtvrtou nasazenou Ebru Yazgan Zuzana Pavelková v semifinále přehrála výsledkem 21:15 a 21:5. Ale ve finále podlehla turnajové trojce Ebru Tunali 21:18 10:21 a 17:21.

V hodnocení pro Czechbadminton.cz uvedla Zuzka Pavelková, že kromě boje se soupeřkami bylo obtížné vyrovnat se i s podmínkami – start bez trenéra, nevypočitatelné větráky ovlivňující let míčků a další okolnosti. S druhým místem byla spokojena, i díky podpoře jamajského publika v souboji se zdržující a ne zcela sportovně se chovající protihráčkou.

Turecká reprezentace se stala na jamajském turnaji tou nejúspěšnější, když vedle singlové výhry přidala ještě dvě další zlata; Ramazan Ozturk a Nelihan Kilic zvítězili v mixu, Cemre Fere a Ebru Tunali vyhrály čtyřhru žen. Ve dvouhře se musel Emre Vural sklonit před uměním Martina Giuffreho z Kanady; čtyřhru mužů pak vyhráli Jonathan Solis a Rodolfo Ramirez z Guatemaly.

Kompletní výsledky: Tournamentsoftware

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [24.03.2015]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Bitburger Open: němečtí badmintonisté získali dvě výhry

Turnaj úrovně Grand Prix Gold Bitburger Open se vydařil domácím badmintonistům: Němci získali dvě zlaté medaile ze čtyř finálových účastí. Petr Koukal sehrál v prvním kole turnaje úžasné drama s Emilem Holstem z Dánska...

Mercosul International: v Brazílii se našim nedařilo

Pouze jeden vítězný zápas zaznamenala česká výprava na turnaji Mercosul International v Brazílii. Postarala se o něj Zuzana Pavelková, která se tak probojovala do druhého kola dámské dvouhry.

Bulgarian International: českým maximem bylo druhé kolo

Mezinárodního mistrovství Bulharska se zúčastnila trojice českých reprezentantů. Pavel Florián, Ondřej Kopřiva a Zuzana Pavelková dosáhli nejvýše na druhé kolo. Domácí hráči se radovali ze dvou zlatých medailí.

Bulgarian Open: Pavel Florián skončil třetí

Na turnaji v Bulharsku se dařilo české výpravě. Nejlepšího výsledku dosáhl Pavel Florián, který pronikl až do semifinále dvouhry. K tomu přidali Češi ještě několik pátých míst.

Croatian International: jen bratři Kopřivové dokázali vyhrát

Na mezinárodním mistrovství Chorvatska se českým reprezentantům příliš nedařilo. Pouze Tomáš a Ondřej Kopřivovi se dokázali dostat alespoň z prvního kola a jako jediní zaznamenali v hlavní soutěži výhru.

Denmark International: Gavnholt odstoupila pro zranění

Až do čtvrtfinále turnaje Denmark International se dostala Kristína Gavnholt. Pak ale musela zápas skrečovat pro zranění lýtkového svalu. Dobré výkony předvedli i další čeští reprezentanti.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS