O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Irish International: Čechům se lépe dařilo v párech

Zatímco ve dvouhrách čeští reprezentanti na mezinárodním mistrovství Irska mnoho nepředvedli, ve čtyřhrách se jim dařilo lépe. Turnaji dominovali hráči z Nizozemska, Samantha Barningová získala dvě zlaté medaile.

Češi v akci: uhrané kolo v deblu

Ve dvouhře mužů Ondřej Kopřiva hned v prvním kole podlehl Danielu Groomovi z Anglie. Podobně i Jakub Bitman nestačil na Kuan Beng Honga z Malajsie a Pavel Florian ve třech setech podlehl Maxime Moreelsovi z Belgie. Podobně ve dvouhře žen Zuzana Pavelková prohrála se Sarah Milneovou a Lucie Černá nestačila na Carissu Turnerovou.

Lepší byly výsledky Čechů v párech – dvojice Černá-Pavelková porazila Leydonovou-Davisovou a Rodgersovou z Austrálie a až ve druhém kole podlehla pozdějším vítězkám Barningové a Muskensové z Nizozemska. Mezi muži pak dvojice Florian-Kopřiva vyřadila irský pár Lau-O'Leary a těsně v koncovce podlehla třetím nasazeným Dierickxovi a Golinskému.

Kompletní výsledky finálových zápasů:

čtyřhra žen: Samantha Barningová, Eefje Muskensová (Nizozemsko) – Audrey Fontaineová, Emilie Lefelová (Francie) 21:12 21:8
čtyřhra mužů: Jacco Arends, Jelle Maas (Nizozemsko) – Johannes Schoettler, Josche Zurwonne (Německo) 21:14 21:19
dvouhra žen: Line Kjaersfeldtová (Dánsko) – Chloe Mageeová (Irsko) 23:21 18:21 21:18
dvouhra mužů: Scott Evans (Irsko) – Lucas Corvee (Francie) 21:19 21:18
smíšená čtyřhra: Jorrit De Ruiter, Samantha Barningová - Jacco Arends, Ilse Vasessenová (všichni Nizozemsko) 22:20 21:17

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [10.12.2012]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Slovak Open: Kristína Gavnholt na vítězné vlně

Po výhrách na turnajích v Nigérii a Rusku přidala Kristína Gavnholt turnajové prvenství i na starém kontinentu – stala se mezinárodní mistryní Slovenska. Na turnaji v Trenčíně obhájila pozici nasazené jedničky.

Češi na Evropských hrách bez medaile, Bitman s Bášovou podlehli Dánům

Poslední českou medailovou nadějí v badmintonovém turnaji Evropských her byli Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou. Ani oni ale nedokázali projít do semifinále, ve dvou setech podlehli dánské dvojici Nohr-Thygesen.  

Petr Koukal podlehl Dieteru Domkemu ve třech setech

Blízko medaile z Evropských her byl dnes Petr Koukal. Německému soupeři Dieteru Domkemu podlehl nakonec ve třech setech 18:21 21:18 a 17:21.  

Evropské hry: o medaili hrají Koukal a Bitman s Bášovou

 Badmintonový turnaj na Evropských hrách v Baku vrcholí, dnes je na programu čtvrtfinále. O medaili stále hrají dva čeští zástupci - Petr Koukal ve dvouhře a mix Jakub Bitman - Alžběta Bášová. Povede se jim získat cenný kov? 

Evropské hry: dnes budou ve hře Koukal, Gavnholt a Bitman s Bášovou

 Petr Koukal a Kristína Gavnholt po úspěšném postupu ze skupiny dnes budou hrát své zápasy vyřazovací části mezi 16 nejlepšími singlisty. V Baku se pak v závěrečném duelu skupiny představí i mix Jakub Bitman-Alžběta Bášová.

Evropské hry: závěrečné zápasy ve skupinách

 České reprezentanty na Evropských hrách v Baku čekají závěrečné duely základních skupin. Po postupu přitom zatím stále sahají jak singlisté, tak i naše páry v párových disciplínách. Nejtěžší to budou mít Pavel Florian a Ondřej ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS