O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Hungarian International: druhé místo českého mixu

Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou zazářili na mezinárodním mistrovství Maďarska. Z pozice nasazených jedniček došli až do finále smíšené čtyřhry a po porážce od anglických soupeřů vezou z Budaors druhé místo.

Češi v akci: úspěšný mix

V Maďarsku se představilo hned pět českých badmintonistů. Na největší úspěch přitom dosáhli Jakub Bitman a Alžběta Bášová společně v mixu. V turnaji hraném zkušebním systémem počítání do 11 bodů na 3 vítězné sety se jim dařilo potvrzovat pověst papírových favoritů. Postupně si poradili s ruským párem Zdanov-Khlebko 3:1 na sety, ve čtvrtfinále zdolali tureckou dvojici Ozturk-Kilic 3:2 a v semifinále si poradili i s chorvatskými soupeři Hoelblingem a Pavlinič 3:1 na sety. Až ve finále narazili: Ben Jane a Jessica Pugh ovládli zápas výsledkem 11:4 11:10 a 11:7, Jakubovi s Alžbětou tak zbylo druhé místo.

Po kvalifikačním postupu do hlavní soutěže sehráli pěkný zápas prvního kola čtyřhry mužů Ondřej Král a Ivo Stoklas, kteří podlehli po 41 minutách 2:3 na sety ruskému páru Romanov-Zdanov. Naopak se singlovými vystoupeními nebudou spokojeni Jakub Bitman a Adam Mendrek, kteří prohráli se soupeři v prvním kole: Bitman nestačil na Angličana Parsonse, Mendrek podlehl rakouskému soupeři Vattanirappelovi.

Kompletní výsledky turnaje: tournamentsoftware.com

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [03.11.2014]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Pět otazníků 51. mistrovství ČR dospělých

51. mistrovství republiky dospělých nabídne odpovědi na zajímavé otázky. Povede se někomu porazit nemocí oslabeného Petra Koukala? Zvednou hlavu hráči z Moravy a získají alespoň jeden titul? Čeká nás překvapení ze strany juniorů a ...

Lithuanian International: Adam Mendrek zvítězil ve dvouhře!

Adam Mendrek se stal vítězem dvouhry mužů na mezinárodním mistrovství Litvy. Ve finále porazil turnajovou jedničku a hráče první světové stovky Kestutise Navickase 22:20 6:21 a 21:18.

German Open: turnaj plný hvězd

Ačkoliv nejde o součást prestižní Super Serie, sjela se na German Open Grand Prix Gold špičková konkurence. Do listiny vítězů se zapsal například Lin Dan či Lee Yong Dae a Jung Jae Sung!

Polish International: hubené výsledky českých hráčů

Ačkoliv se zařadili v některých případech mezi nasazené, Čechům se na mezinárodním mistrovství Polska příliš nedařilo. Jedinou výhru si připsala ve dvouhře Kateřina Tomalová.

Účastníci MČR: domácí špička i "cestovatelé"

Aktuální žebříčky kategorie dospělých vydané po Memoriálu Standy Krauze jsou základem pro nominaci na 51. mistrovství ČR dospělých. Pojďme si projít, kdo všechno už má zajištěnou účast a jací budou favorité republikového ...

Skotské mezinárodní mistrovství ovládly anglické páry

Angličané se ukázali být bezkonkurenčními páraři na mezinárodním mistrovství Skotska, které se konalo ve dnech 24.-28. listopadu. Zlato ve čtyřhře mužů získali Marcus Ellis a Peter Mills, čtyřhru žen ovládly Jenny Wallworková a ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!