O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Hatzor International: Jan Fröhlich druhý v mixu

Mezinárodního turnaje v Izraeli se zúčastnil také Jan Fröhlich – a skončil s pěknou bilancí třetího místa ve dvouhře a čtyřhře; a druhého v mixu. Čtyři z pěti vítězství si odnesli reprezentanti Ruska.

Češi v akci: Jan Fröhlich si zkusil všechny disciplíny

Velmi náročný program si naordinoval Jan Fröhlich pro turnaj Hatzor International v Izraeli. Hrál všechny tři disciplíny a dostal se vždy až do bojů o medaile. Ve čtyřhře společně s domácím Itayem Elazarem přehráli dva čistě izraelské páry, v semifinále už ale nestačili na pozdější vítěze Malkova s Novoselovem. Ve dvouhře byl Jan nasazen jako číslo 3 a papírové předpoklady také potvrdil. Po výhrách nad Zinukovem a Fontem ho v semifinále zastavil Vladimir Malkov. Nejlépe se tak Janovi vedlo v mixu, zejména proto, že na trojnásobného vítěze Hatzor International narazil "až" ve finále – spolu s Katerinou Zverevovou z Ruska vyřadili dva izraelské páry, ve finále podlehli čistě ruské dvojici Malkov-Vorobjovová.

Kompletní výsledky finálových zápasů:

dvouhra žen: Telma Santosová (Portugalsko) – Olga Golovanovová (Rusko) 21:16 21:19
dvouhra mužů: Vladimir Malkov (Rusko) – Misha Zilberman (Izrael) 17:21 24:22 21:10
čtyřhra žen: Olga Golovanovová, Viktoria Vorobjovová (Rusko) – Maja Pavliničová, Dorotea Sutarová (Chorvatsko) 21:19 21:7
čtyřhra mužů: Vladimir Malkov, Vadim Novoselov (Rusko) – Joe Morgan, Nick Strange (Wales) 21:18 19:21 27:25
smíšená čtyřhra: Vladimir Malkov, Viktoria Vorobjovová (Rusko) – Jan Fröhlich, Katerina Zverevová (ČR, Rusko) 21:13 21:12

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [28.10.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Australian Open: Jan Fröhlich prošel do druhého kola

Australian Open v badmintonu nemá takový zvuk jako tenisové, přesto jde o prestižní mezinárodní turnaj. Z dvojice Čechů, kteří se ho účastnili, dopadl lépe Jan Fröhlich, kterému se podařilo projít do druhého kola.

Badmintonista roku 2012: výsledky výroční ankety

 Každoročně vyhlašovaná anketa o nejlepšího badmintonistu roku odhalila své výsledky během slavnostního večera na MČR v Mostě. Badmintonistou roku se stal Jan Fröhlich, mezi ženami to byla Kristína Gavnholt. 

Bahrain International: Fröhlich i Koukal uhráli jedno kolo

Na další exotický výlet se v rámci olympijské kvalifikace vypravili dva nejlepší čeští singlisté. Jak Petr Koukal tak Jan Fröhlich však uhráli v Bahrajnu jen jedno kolo.

Belgian International: dvě výhry Anderse Skaarupa Rasmussena

Mezinárodní mistrovství Belgie českým barvám mnoho radosti nepřineslo. K vítězným zápasům se prosadili pouze páraři, ale skončili daleko před medailovými pozicemi. Dvě výhry zaznamenal dánský deblista Anders Skaarup Rasmussen.

Belgian Junior: německá stopka pro naše talenty

Na dobře obsazeném mezinárodním mistrovství Belgie juniorů startovala také čtveřice našich hráčů: Adam Mendrek, Michal Světnička, Ivana Zychová i Dominika Kurzová ale nestačili na německé soupeře.

Belgian International: jediné vítězství Kristíny Gavnholt

Jako jediná z našich reprezentantů se dostala do hlavní soutěže, jediná uhrála alespoň vítězství: Kristína Gavnholt držela český badminton nad vodou na mezinárodním mistrovství Belgie.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS