O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

GPA U15: dvě výhry Marka Aubuse a Báry Hadáčkové

V Hradci Králové se o víkendu 6.-7. prosince konal celostátní turnaj GPA kategorie U15. Domácího prostředí využil ke dvěma výhrám Marek Aubus, mezi dívkami byla nejúspěšnější Bára Hadáčkové s obdobnou bilancí dvou zlatých medailí.

Marek Aubus vstupoval do turnaje jako nasazená dvojka. Ve dvouhře si přitom se všemi soupeři poradil beze ztráty setu. Postupně to byl David Waller, Jan Viktora, ve vyrovnaném semifinále Adam Blaník a ve finále Aubus udolal i libereckého Jiřího Vajsejtla.

Druhou zlatou medaili přidal Marek Aubus spolu s Lucií Krpatovou v mixu. Sehraný pár, který je v Markově případě o rok, v Luciině dokonce o dva roky mladší než většina soupeřů, si věděl rady se všemi protivníky, ve finále to bylo výsledkem 14:21 21:19 a 21:17 s nasazenými jedničkami Jiřím Vajsejtlem a Adélou Vackovou.

Dvakrát neúspěšný finalista Vajsejtl se dočkal ve třetí disciplíně – čtyřhře chlapců. Společně s mosteckým Jiřím Králem doslova převálcovali konkurenci – nikomu ze tří soupeřů nedovolili více než 14 bodů v jednom setu, ve finále porazili Marka Aubuse a Martina Siegla 21:8 a 21:12.

V dívčích disciplínách si nejlépe vedla Bára Hadáčková. Českobudějovická badmintonistka zvítězila ve dvouhře, když v semifinále udolala Terezu Járovou, ve finále pak zvládla koncovku první sady a celou sadu druhou s Kateřinou Zuzákovou – 22:20 a 21:8.

Druhé zlato Hadáčková přidala ve čtyřhře dívek, kterou hraje společně s Adélou Vackovou. Do finále se probojovaly nasazené páry číslo jedna a dvě – poraženy po setech 24:22 a 21:17 odešly turnajové jedničky Tereza Járová a Kateřina Stehlíková.

Kompletní výsledky: tournamentsoftware

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [09.12.2014]

Diskuze k článku

10.12.2014 18:22
Bengbingtonista
To je teda fotka. :-D

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Velká cena Plzně: suverénní Hana Milisová

Turnaj GPA dospělých hostila Plzeň. Výjimečnou bilanci tří vítězství zaznamenala Hana Milisová. Senzací bylo druhé místo mixového páru Hany a Zdeňka Musilových.

Velká cena Plzně: odveta za MČR vyšla páru Drančák-Provazník

Podruhé krátce za sebou se republiková špička sjela do Plzně – tentokrát na turnaj GPA dospělých. Ve finále čtyřhry mužů Pavel Drančák s Jiřím Provazníkem oplatili domácímu páru Rubáš-Sobota porážku z nedávného mistrovství ČR.

Velká cena Plzně: dvě zlata Hany Milisové

Republikový turnaj nejvyšší úrovně GPA dospělých v Plzni přinesl ve dnech 1.-3. března řadu překvapení, ale také potvrzení jedné jistoty: Hana Milisová na domácí půdě panuje - tentokrát získala první místo ve dvouhře a v deblu s ...

Velká cena města Plzně: tři zlaté pro Hanu Milisovou

GPA dospělých v Plzni je oblíbeným turnajem českokrumlovské Hany Milisové. Stejně jako loni získala tři zlaté medaile a stala se nejúspěšnější hráčkou celostátního turnaje dospělých. Mezi muži si nejlépe vedl dvojnásobný vítěz ...

Velká cena Brna: domácí turnajový experiment

Turnaj Grand Prix A dospělých v Brně přinesl dobré výkony juniorů, překvapení ve čtyřhře mužů a napínavé finálové drama v mixu. Především šlo ale o turnaj, kde se testoval nový systém se zrušenou kvalifikací.

Top 20: suverénně nejlepší mládež má Astra Praha

Český badmintonový svaz letos opět rozděluje dotaci na talentovanou mládež mezi kluby úspěšně pracující s juniorskými hráči. V pořadí nejlepších dvaceti oddílů největší bodový zisk zaznamenala Astra Praha před Sokolem Klimkovice a ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS