O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

GPA U15: dvě výhry Báry Hadáčkové a Marka Aubuse

Orlová hostila o víkendu 21.-22. února celostátní turnaj žáků do 15 let. Nejúspěšnějšími účastníky se stali Marek Aubus a Bára Hadáčková s bilancí dvou vítězství.

Marek Aubus přitom neměl daleko ani k úplné dominanci nad startovním polem – vedle vítězství ve smíšené čtyřhře společně s Janou Adámkovou a ve čtyřhře chlapců s Adamem Blaníkem totiž hrál i ve finále dvouhry. Po výhrách nad Martinem Štětinou, Matějem Ehmem a třísetovém vítězství nad Janem Viktorou však Aubus nestačil na Jiřího Vajsejtla. Hráč Slovanu Vesec se do finále prosadil přes dva Pražany Vojtěcha Seberu a Václava Podivína, v semifinále zdolal domácího Adama Blaníka a ve finále přehrál i Marka Aubuse 21:18 a 22:20.

Mezi dívkami zaznamenala nejlepší bilanci Bára Hadáčková, která dokázala s velkým přehledem zvítězit ve dvouhře. Nejvíce ji potrápila v úplně prvním setu turnaje Jana Adámková, výsledek 24:22 ale Bára Hadáčková doplnila už jednoznačně výhrou 21:6. Dále si českobudějovická hráčka poradila s Nelou Němcovou, Adélou Vackovou i Kateřinou Zuzákovou. K vítězství ve dvouhře přidala Hadáčková ještě triumf v deblu s Adélou Vackovou po finálové výhře nad Terezou Járovou a Kateřinou Stehlíkovou.

Prohlédněte si: kompletní výsledky turnaje

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [23.02.2015]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

iBod a Sparing GPA: Memoriál Konstantina Holobradého

 Přijďte se podívat na celostátní turnaj Grand Prix A dospělých o víkendu 13.-15. listopadu v hale ZŠ Vinoř - Prachovická 340. V akci uvidíte hráče ze špičky republikového žebříčku, po celou dobu turnaje je vstup do haly zdarma.

Benátecký pohár: jubilejní ročník turnaje GPA

Medaile pro juniorské reprezentanty z věkové kategorie U17, dvě výhry Kateřiny Tomalové či přetrženou achillovku Hany Milisové – to vše přinesl jubilejní 20. ročník Benáteckého poháru – Memoriálu Petra Martince st.

Letní olympiáda dětí a mládeže: tři výhry Cristiana Savina

Plzeň hostila v minulém týdnu hry Letní olympiády dětí a mládeže, ve kterých spolu soupeřili sportovci různých krajů ČR. Na program se vůbec poprvé dostal i badminton, v turnaji žáků byl nejúspěšnější se třemi zlatými medailemi ...

RSL Cup 2015: mezinárodní turnaj žáků vyhráli Indové

Český Krumlov hostil ve dnech 12.-14. června mezinárodní turnaj žákovských družstev. V pestré mezinárodní konkurenci zvítězili hráči týmu Chandigarh (Indie) před týmem Nizozemí a Badminton Roskilde (Dánsko).

Falco Cup: tým Prahy zvítězil potřetí v řadě

Liberec hostil o víkendu 7.-8. června tradiční turnaj regionálních výběrů do 15 let. Z vítězství se už potřetí v řadě radoval tým Prahy, který tak získal do svého držení dříve putovní pohár.

GPA U19: turnaji vládli Lukáš Holub a Filip Budzel

Poslední celostátní turnaj juniorů hostilo o víkendu Podolí u Brna. Se ziskem dvou zlatých medailí si nejlépe vedli dva hráči, kteří už v juniorské kategorii končí – Lukáš Holub a Filip Budzel.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS