O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

GP A Mem. Holobradého

Od 11. do 13. listopadu se v Praze - Vinoři odehrál tradiční turnaj úrovně GP A – Memoriál Konstantina Holobradého. Nejúspěšnějšími hráči turnaje se stali Vojtěch Šelong a Hana Milisová, kteří ovládli párové disciplíny. Dvouhrám kralovala Dominika Koukalová a Jarolím Vícen.

Účast na turnaji sice byla poznamenána neúčastí juniorské i seniorské reprezentace (účast na MS v Bilbau, kvalifikace na ME družstev), to ale rozhodně neubralo turnaji na kráse a bylo se na co dívat.

Dvouhra žen

Do finále se probojovaly dvě nenasazené hráčky – Dominika Koukalová (BK 93 Hořovice) a Bára Hadáčková (SKB Český Krumlov). Účast nenasazené Dominiky ve finále zkušeného návštěvníka nepřekvapila, ale účast teprve patnáctileté Báry byla pořádnou senzací. Bára se tak po zranění ramene vrátila na badmintonové kurty ve skvělé formě, po cestě do finále vyřadila například nasazenou jedničku a podlehla až ve finále již zmíněné Koukalové 0:2 na sety.

 

Dvouhra mužů

Naopak ve dvouhře mužů se žádné výrazné překvapení nekonalo, do finále se probojovali dva nejvýše nasazení hráči – turnajová jednička Bedřich Valenta (Super Stars Most) a turnajová dvojka Jarolím Vícen (BK 73 Benátky n/J). Úspěšnějším ve finále byl bývalý slovenský reprezentant Jarolím, který zvítězil 21:15, 21:16 a na turnaji neztratil ani set.

 

Čtyřhra mužů

Čtyřhru mužů opanoval pár, který startoval na divokou kartu – Michal Světnička s Vojtěchem Šelongem (FSpS MU). Brněnský pár ve finále přehrál nasazené jedničky Lukáše Holuba s Janem Hubáčkem (TJ Montas Hradec Králové). 

Čtyřhra žen

Také čtyřhra žen nabídla ve finále střetnutí nasazeného páru číslo 1 a 2. Proti sobě se postavily Dominika Kurzová, Ivana Zychová (TJ Astra Praha) a Hana Milisová (SKB Český Krumlov), Eliška Maixnerová (TJ Astra Praha). Vítězkami se staly zkušenější Hana s Eliškou, které letos společně ovládly již třetí turnaj GP A v deblu. 

 

Smíšená čtyřhra

I v této disciplíně došlo ve finále na střetnutí dvou nenasazených páru. A oba páry měly do finále podobnou cestu, která vedla přes nasazené páry číslo jedna a dva. Z horní poloviny pavouka přišli Michal Hubáček (Sokol Meteor Praha Radotín) se Sabinou Milovou (SKB Český Krumlov), z dolní pak Vojtěch Šelong (FSpS MU) s Hanou Milisovou (SKB Český Krumlov). Finále lépe zvládli Vojtěch s Hanou a ke zlatu z deblu přidali ještě společné zlato ze smíšené čtyřhry.

 

Kompletní výsledky naleznete zde.

Turnajová fotogalerie

Doporučit:


Autor: administrátor [14.11.2016]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuze
Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS