O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

China Masters: videa z finálových utkání

Sledujte všechna finálová utkání China Masters Super Series. Jak dokráčeli Číňané k pěti zlatým medailím? Bavte se hrou Lin Dana, Wang Xin či elitního deblového páru Cai Yun – Fu Haifeng.

Dvouhra mužů: Lin Dan – Chen Long (oba Čína) 21:15 13:21 21:14

Nejhezčí a nejdramatičtější zápas finálového programu sehráli dva špičkoví čínští singlisté. Lin Dan nechal zapomenout na svůj výpadek z mistrovství světa a radoval se po třech setech z domácího vítězství.

Dvouhra žen: Wang Xin (Čína) – Tine Baunová (Dánsko) 21:13 21:9

Wang Xin útočí na pozici nové světové jedničky. Tine Baunová odvážně dokráčela přes řadu čínských soupeřek až do finále, tam ale neměla proti v dobré formě hrající Wang Xin pražádnou šanci...

Čtyřhra mužů: Cai Yun, Fu Haifeng (Čína) – Ko Sung Hyun, Yoo Yeon Seong (Korea) 21:14 21:19

Dvojice čínských dělostřelců Cai a Fu porazila v semifinále a finále dva korejské páry – nejprve elitní dvojici Jung-Lee, poté i jejich reprezentační kolegy Ko a Yoo.

Čtyřhra žen: Wang Xiaoli, Yu Yang – Bao Yixin, Lu Lu (všechny Čína) 21:8 21:8

Čtyřhra žen je už několik let na všech velkých turnajích čínskou disciplínou – a tak nepřekvapilo, že na domácí půdě hrály Číňanky spolu finále. Překvapil spíš výprask, který Wang a Yu uštědřily svým soupeřkám.

Smíšená čtyřhra: Tao Jiaming, Tian Qing – Xu Chen, Yu Yang (všechny Čína) 21:11 21:14

Také finále smíšené čtyřhry se odehrálo čistě v čínské režii. Yu Yang mohla získat druhý titul, ale Tao Jiaming a Tian Qing jí nedali ani pomyslet na možnost úspěchu.

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [20.09.2010]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Cvičení se švihadlem: kondiční příprava (nejen) pro badminton

 Švihadlo patří mezi základní pomůcky v tréninku badmintonistů. Sledujte pestré možnosti jeho využití na šestici videí z produkce BadmintonCoach.cz - naučíte se se švihadlem rozběhat, rozcvičit, a dostanete tipy na frekvenční i ...

Finty v tréninku: inspirujte se sedmičkou videí

 Zadržené a překvapivé údery nejsou jen doménou hráčů světové špičky. Zvládne je každý; dokonce i děti. Podívejte se na fintičky z příjmu, při hře na síti i v zadní části kurtu v podání mladých hráčů z pražských oddílů.

Finále MČR dospělých - videozáznam

 Vraťte se ještě jednou k vrcholným okamžikům českého republikového šampionátu a prohlédněte si záznam všech pěti finálových utkání ve vysoké kvalitě. 

Finty v tréninku: trojitá porce překvapivých úderů

 Sledujte tři nová videa z produkce BadmintonCoach.cz a naučte se spodní backhandový slice, překvapivý forehandový lob z příjmu nebo zatajený backhandový lob, který můžete znát z jedinečného provedení Petera Gadeho...

Finty v tréninku: překvapivé varianty kraťasů

 Sledujte tři nová videa s fintičkami, které se tentokrát odehrávají v předních rozích a zahrnují zadržené varianty kraťasů na síti. Finty můžete zařadit do tréninku už od nejmladších kategorií.

Backhandové podání: sledujte seriál tréninkových videí

 Co všechno umožňují a co naopak zapovídají pravidla pro podání? Jaká je správná technika krátkého či dlouhého servisu? A jak podávat takticky, variabilně a přitom konzistentně? Poradí vám čtveřice tréninkových videí.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS