O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Českokrumlovský pohár: vítězství pro Východní Čechy

V Českém Krumlově proběhl o víkendu tradiční turnaj regionálních výběrů kategorie U13. V konkurenci devíti družstev se na první místo prosadila vyrovnaná sestava výběru východních Čech.

Tradiční pohár získali Východočeši

Devět týmů složených z hráčů do 13 let soupeřilo o tradiční pohár: v Českém Krumlově se turnaj hraje už od druhé poloviny 80. let. Ze tříčlenných základních skupin si postup do skupiny o celkové vítězství vybojovaly po suverénních výkonech Jižní Čechy A, Severní Morava a Východní Čechy. Pro další zápolení se týmy rozdělily opět do tříčlenných skupin o celkové umístění.

Ve spodní skupině poražených si celkové sedmé místo vybojovaly Severní Čechy, osmé místo obsadili Západočeši a poslední skončil výběr Jižních Čech B. V souboji zklamaných o celkové čtvrté místo si nejlépe vedl Výběr Prahy, páté skončily po těsné porážce 3:4 právě s Pražany Střední Čechy a šestá Jižní Morava.

Finálová skupina nabídla dramatické boje. Východočeši si poradili s domácími Jižními Čechy 5:2. Další dva zápasy pak skončily nejtěsnějším poměrem 4:3. Severní Morava takto udolala právě Jihočechy, kteří se tak museli spokojit s bronzovou pozicí. V rozhodujícím utkání o vítězství pak Východní Čechy přehrály své moravské soupeře a mohli se radovat z prvního místa.

Východní Čechy nastupovaly ve složení Adéla Seibertová, Kateřina Stehlíková, Rozálie Bártová, Martin Siegl, Marek Aubus, Marek Vykydal.

Konečné pořadí turnaje o Českokrumlovský pohár:

1. Východní Čechy
2. Severní Morava
3. Jižní Čechy A
4. Výběr Prahy
5. Střední Čechy
6. Jižní Morava
7. Severní Čechy
8. Západní Čechy
9. Jižní Čechy B

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [28.05.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Badminton Czech Talent 2011: čeští talenti nestačili slovenským

V Českém Krumlově proběhl o víkendu 5.-6. listopadu tradiční turnaj výběrů kategorie U11. Nejmladší hráči ze všech krajů ČR se tentokrát museli sklonit před uměním hráčů slovenského oddílu Sokol Ilava.

Badmintonovou olympiádu vyhrálo Kladno

Badmintonový klub Super Stars Most hostil ve sportovní hale TJ Lokomotiva Most finále celostátního projektu Badmintonové olympiády. Sedm dovednostních disciplín a malé badmintonové utkání rozhodovaly o vítězi, kterým se nakonec ...

Českokrumlovský pohár: nejlepší mladší žáci jsou z Prahy

V Českém Krumlově proběhl o víkendu 29.-30. května 22. ročník turnaje o Českokrumlovský pohár regionálních výběrů - smíšených družstev kategorie U13. Z devíti zúčastněných týmů byl nejlepší Výběr Prahy, na druhém místě skončilo ...

Českokrumlovský pohár: nejlepší třináctky jsou z jihu Čech

Český Krumlov hostil o víkendu 24.-25. května tradiční turnaj regionálních výběrů do 13 let. V konkurenci devíti družstev se na první příčku prosadily Jižní Čechy.

Českokrumlovský pohár: vítězem Moravskoslezský kraj

Tradiční turnaj regionálních výběrů mladších žáků (kategorie U13) v Českém Krumlově přinesl radost zástupcům Moravskoslezského kraje. Ti zvítězili před výběrech Jihočeského kraje, třetí příčku si vybojovali hráči z Prahy.

Českokrumlovský pohár: z vítězství se radují severní Čechy

Tradiční turnaj regionálních výběrů mladších žáků proběhl o víkendu v Českém Krumlově. O pohár bojovala desítka krajských výběrů, nejlépe si vedli hráči a hráčky ze severních Čech.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS