O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Českokrumlovský pohár: vítězství pro Východní Čechy

V Českém Krumlově proběhl o víkendu tradiční turnaj regionálních výběrů kategorie U13. V konkurenci devíti družstev se na první místo prosadila vyrovnaná sestava výběru východních Čech.

Tradiční pohár získali Východočeši

Devět týmů složených z hráčů do 13 let soupeřilo o tradiční pohár: v Českém Krumlově se turnaj hraje už od druhé poloviny 80. let. Ze tříčlenných základních skupin si postup do skupiny o celkové vítězství vybojovaly po suverénních výkonech Jižní Čechy A, Severní Morava a Východní Čechy. Pro další zápolení se týmy rozdělily opět do tříčlenných skupin o celkové umístění.

Ve spodní skupině poražených si celkové sedmé místo vybojovaly Severní Čechy, osmé místo obsadili Západočeši a poslední skončil výběr Jižních Čech B. V souboji zklamaných o celkové čtvrté místo si nejlépe vedl Výběr Prahy, páté skončily po těsné porážce 3:4 právě s Pražany Střední Čechy a šestá Jižní Morava.

Finálová skupina nabídla dramatické boje. Východočeši si poradili s domácími Jižními Čechy 5:2. Další dva zápasy pak skončily nejtěsnějším poměrem 4:3. Severní Morava takto udolala právě Jihočechy, kteří se tak museli spokojit s bronzovou pozicí. V rozhodujícím utkání o vítězství pak Východní Čechy přehrály své moravské soupeře a mohli se radovat z prvního místa.

Východní Čechy nastupovaly ve složení Adéla Seibertová, Kateřina Stehlíková, Rozálie Bártová, Martin Siegl, Marek Aubus, Marek Vykydal.

Konečné pořadí turnaje o Českokrumlovský pohár:

1. Východní Čechy
2. Severní Morava
3. Jižní Čechy A
4. Výběr Prahy
5. Střední Čechy
6. Jižní Morava
7. Severní Čechy
8. Západní Čechy
9. Jižní Čechy B

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [28.05.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Badminton Czech Talent 2011: čeští talenti nestačili slovenským

V Českém Krumlově proběhl o víkendu 5.-6. listopadu tradiční turnaj výběrů kategorie U11. Nejmladší hráči ze všech krajů ČR se tentokrát museli sklonit před uměním hráčů slovenského oddílu Sokol Ilava.

Českokrumlovský pohár: nejlepší třináctky jsou z jihu Čech

Český Krumlov hostil o víkendu 24.-25. května tradiční turnaj regionálních výběrů do 13 let. V konkurenci devíti družstev se na první příčku prosadily Jižní Čechy.

Českokrumlovský pohár: vítězem Moravskoslezský kraj

Tradiční turnaj regionálních výběrů mladších žáků (kategorie U13) v Českém Krumlově přinesl radost zástupcům Moravskoslezského kraje. Ti zvítězili před výběrech Jihočeského kraje, třetí příčku si vybojovali hráči z Prahy.

Českokrumlovský pohár: nejlepší mladší žáci jsou z Prahy

V Českém Krumlově proběhl o víkendu 29.-30. května 22. ročník turnaje o Českokrumlovský pohár regionálních výběrů - smíšených družstev kategorie U13. Z devíti zúčastněných týmů byl nejlepší Výběr Prahy, na druhém místě skončilo ...

SKB Český Krumlov: druhé místo na mezinárodním turnaji

O víkendu 12.-13. srpna uspořádal oddíl SKB Český Krumlov mezinárodní turnaj družstev žáků RSL Cup. Domácímu týmu ve složení Jaromír Janáček, Ondřej Kotyza, Sabina Milová a Nela Kavalírová se dařilo, v devítičlenném startovním ...

Mezinárodní turnaj mládeže v Českém Krumlově

SKB Český Krumlov uspořádal o víkendu 26. ročník mezinárodního turnaje družstev žáků. V konkurenci týmů ze sedmi zemí se jako nejúspěšnější ukázali hráči chorvatského HBK Max Zagreb.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS