O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Badmintonový Yonex camp Michala Turoně se poprvé konal v Ostravě

O tomto víkendu se sjeli účastníci badmintonového Yonex campu Michala Turoně poprvé do Ostravy. Hlavními partnery campu byli Sport Lubas Yonex, SportObchod-internetový obchod se sportovním zbožím a RevaStyle.

V příjemném prostředí badmintonové haly „Varenská“ si hráči tři dny zdokonalovali své badmintonové dovednosti. Pod trenérským vedením hlavního trenéra Mgr. Michala Turoně a trenérů Iva Stoklase a Vojty Šelonga se trénovalo velmi usilovně. I přes náročný program se všichni hlavně bavili a užívali si přátelské atmosféry.

Campu se účastnili amatérští hráči různé úrovně, od úplných začátečníků po zkušené hráče, hrající amatérské ligy a turnaje. Trénovalo se třífázově s vysokým nasazením všech hráčů i trenérů. Hrálo se ve dvou skupinách, kdy jedna skupina pilovala techniku úderů a pohybu a druhá se věnovala pokročilému badmintonovému tréninku s nácvikem „vyšší“ techniky úderu. Vyvrcholením campu byl turnaj smíšených dvojic, který vyhráli Maja Bruckmayerová a Marcel Chmelík (Bratislava). Ve finálovém souboji, plném pěkného badmintonu, se utkali s párem Šárka Švábková a Jarda Mažgut (Třinec). Finalisté si odnesli věcné ceny od firmy Yonex. V neděli sehráli juniorští reprezentanti Ivo Stoklas a Vojta Šelong exhibiční utkání a nastoupili proti hráčům campu k vyzývacím zápasům.

Hráči odjížděli z campu unavení, ale spokojení s pokroky, kterých ve své hře dosáhli. Všichni trenéři se shodli, že pokrok udělali obrovský.

Děkujeme všem hráčům, že na camp přijeli a věříme, že se jim strávený čas s námi líbil. Také moc děkujeme partnerům akce Sport Lubas Yonex, SportObchodu a RevaStyle za podporu, kterou poskytli. Ostrava nás nadchla svou atmosférou natolik, že bychom tam rádi naše campy pořádali pravidelně. Začneme hned po zimní přestávce. Upoutávky na naše campy najdete vždy na těchto stránkách. Přejeme všem hráčům, aby tvrdý trénink zúročili a těšíme se na další setkání-na jaře!

Michal a Lenka Turoňovi

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [09.11.2010]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

1. Badmintonový Yonex camp Michala Turoně se konal v Praze

O tomto víkendu se do Prahy-Vinoře sjelo 40 účastníků 1. Badmintonového Yonex campu Michala Turoně. Hlavními partnery campu byli Sport Lubas Yonex, SportObchod-internetový obchod se sportovním zbožím a RevaStyle.

Badminton Camp Michala Turoně - říjen 2011 Praha

Zlepšete se v badmintonu. YONEX Badminton Camp Michala Turoně nabídne 14 tréninkových hodin. Kemp se koná 21. - 23. 10. 2011 v badmintonové hale Praha (Vinoř) a je určen pro začínající a pokročilé rekreační hráče badmintonu.

Badminton Europe Summer School: české trio na zkušené

Páteční rozlučková párty ukončila 31. ročník letní evropské badmintonové školy. Za ČR se zúčastnili dva hráči a jeden trenér. Co všechno si naše výprava odnáší z týdne pod patronátem Badminton Europe, belgické koordinátorky An ...

Badminton Europe Summer School: vysoká škola badmintonu

Ve slovinském městě Otočec právě probíhá letní badmintonová škola evropské federace. Summer School letos navštívilo bezmála 50 hráčů a 15 trenérů z mnoha zemí Evropy, kteří se učí svému řemeslu pod dohledem koučů Badminton Europe ...

Badmintonové soustředění v Brně - 19. 2. - 20. 2. 2011

Ve dnech 19.-20. 2. 2011 je pro vás v prostorách haly Sprint připraveno badmintonové soustředění zaměřené na techniku pohybu po kurtu, techniku základních úderů a fyzickou přípravu.

Badmintonové soustředění v Brně - 5. - 6. března 2011

Ve dnech 5. - 6. 3. 2011 je pro vás v prostorách haly Sprint připraveno badmintonové soustředění zaměřené na techniku pohybu po kurtu, techniku základních úderů a fyzickou přípravu.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!