O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Badmintonová tipovací soutěž

1. Úvod

Badmintonweb.cz připravil 3.ročník tipování výsledků EXTRALIGY družstev dospělých. Pořadatelé si vyhrazují možnost do nabídky zařadit i vybrané utkání 1.ligy.

2. Tipování

Soutěžící vyplní ZDARMA na stránce Tipovačky formulář, kde se objeví aktuální nabídka. Zde je možnost vyplnit jak druh výsledku (1- výhra domácích, 0 – remíza, 2 – výhra hostů), tak přesný výsledek (skóre).

Tipovat mohou pouze registrování uživatelé. Tipovačku najdete v uživatelské sekci po přihlášení.

3. Hodnocení

a) fáze stanovení vítěze kola
Za správný tip druhu výsledku (1,0,2) obdrží soutěžící 1 bod, za správný přesný výsledek 0,5 bodu , ale pouze u tipu 1,2 nebo u remízy jiné než 4:4. Remíza 4:4 tedy není bodově nijak navíc oceněna.

V rámci každého kola může být vybráno z celkové nabídky tzv. „utkání kola“, jehož bodování bude takové, že za správný tip druhu výsledku (1,0,2) obdrží soutěžící 2 body, za správný přesný výsledek 1 bod, ale pouze u tipu 1,2 nebo u remízy jiné než 4:4. Remíza 4:4 tedy není ani zde bodově nijak navíc oceněna.

Vítězem soutěžního kola a majitelem ceny pro dané kolo, se stává ten, kdo má nejvíce bodů za příslušné hrací kolo (prostý součet bodů za úspěšné tipy druhu výsledku a přesného skóre). Při stejném počtu bodů více tipujících, je vítězem ten, který nasbíral více bodů za přesné výsledky (skóre) – viz příklad. .

Příklad : Soutěžící A uhádne dvě výhry domácích (ale neuhodne přesný výsledek nebo jej nevyplní), tři remízy a jednu výhru hostů, zde uhodne i přesný výsledek. Získává tedy 2 + 3 + 1 + 0,5 bodu(uhodnuté skóre) = 6,5 bodu. Soutěžící B uhádne tři výhry domácích a uhodne zde i přesné výsledky a dvě remízy. Získává tedy 3 + 1,5(uhodnuté skóre) + 2 bodu = 6,5 bodu. Vítězem kola je hráč B, jelikož měl více bodů (1,5) za uhodnuté skóre, než měl hráč A (0,5). Pokud i nadále bude v daném kole na 1.místě více soutěžících, rozhodne o získání ceny los.

b) fáze konečného pořadí
Do tabulky se zapisují a sčítají všechny získané body ze všech soutěžních kol. Po posledním hracím kole extraligy bude uveřejněna konečná tabulka, vyhlášen celkový vítěz a soutěžící na 2. a 3. místě – viz sekce Výhry. Pokud v konečném pořadí bude více hráčů na stejném místě, rozhodují o přesném umístění následující kriteria :
1. počet vyhraných soutěžních kol
2. počet všech bodů za přesný výsledek (skóre)
3. los

4. Uzávěrka kola

Uzávěrka kola bude vždy v pátek před hracím víkendem v čase 22:00.

5. Doplnění k pravidlům

Každý soutěžící má právo v daném kole na jednu opravu, to znamená, že do uzávěrky může poslat nové tipy všech utkání. Při kolizi tipů rozhoduje vždy poslední odeslaná verze. Soutěžícímu bude e-mailem odesláno jak tipoval, jakmile pořadatelé obdrží jeho tipy. V případě kolize tipu 1,0,2 vůči tipu skóre má přednost tip druhu výsledku a i skóre je poté převedeno do opačné podoby.

Příklad : Soutěžící v utkání uvede výsledek 2 a skóre 6:2. Bude mu počítán tip 2 a výsledek utkání 2:6.

Přesto prosíme o uvádění výsledků v korektní podobě a nezatěžování pořadatelů následnými převody. V případě podvodného chování soutěžícího jej pořadatel napomene, nebo vyloučí z aktuálního tipovacího kola. V případě opakování bude soutěžící vyloučen ze soutěže zcela.

6. Výhry

Celkový vítěz získá raketu značky Yonex v hodnotě 2 200 Kč
Vítěz každého jednotlivého soutěžního kola získá značkové tričko Yonex.

7. Pořadatelé

Hlavními pořadateli jsou Badmintonweb.cz. Jen oni obdrží tipy soutěžících a jejich e-mailové adresy. Pořadatelé se zavazují, že osobní údaje neposkytnou třetím osobám. E-mail soutěžícího slouží pro komunikaci pořadatelů se soutěžícím a k řešení případných problémů s tipováním. Pořadatelé budou zveřejňovat průběžné pořadí (pouze body, nikoliv tipy soutěžících) vždy po každém kole na webu www.badmintonweb.cz

Vstup do Tipovačky »

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [08.10.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Přijďte se podívat na finále play-off extraligy

16.-17. dubna bude tělocvična ZŠ Vinoř hostit vrcholný turnaj - finále play-off extraligy v badmintonu. Přijďte se podívat na utkání čtyř nejlepších smíšených družstev o titul. Více na www.playoff-badminton.cz.

Vítězi extraligy se v dramatickém finále play-off staly Benátky nad Jizerou

Finálový turnaj extraligy smíšených družstev nabídl dramatické a vyrovnané souboje čtyř předních českých týmů. Z titulu se radují Benátky nad Jizerou, které ve finále porazily Brno-Jehnice poměrem 5:3.

Finále badmintonové extraligy slibuje nevídané drama

 11. a 12. dubna se v Praze odehraje iBOD a ČEPS Finále play-off extraligy v badmintonu za účasti čtyř nejlepších českých týmů. O mistrovský titul se utkají obhájce TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice, loni stříbrný BK 1973 Deltacar ...

Přijďte se podívat na finále play-off extraligy

 O víkendu 11.-12. dubna bude tělocvična ZŠ Vinoř hostit finálový turnaj play-off extraligy v badmintonu. Přijďte se podívat na české i zahraniční hvězdy; o titul se budou prát týmy Českého Krumlova, Brna, Benátek a domácího ...

Extraliga: do finálového turnaje postupují Brno a Meteor

Favorité v domácím prostředí nezaváhali. Ve čtvrtfinále extraligy Brno suverénně porazilo Dobrušku 7:1 a Meteor stejným skóre v pražském derby vyřadil Astru ZM.

Extraliga: po základní části je první Krumlov, druhé Benátky

Nováček z Českého Krumlova ovládl základní část extraligy smíšených družstev i přes domácí prohru s Benátkami. Ty si díky lepšímu skóre zajistily důležitou druhou příčku, znamenající jistotu postupu do finálového turnaje play-off.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS