O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Badmintonová exhibice v Říčanech: Zábavné odpoledne se špičkovým badmintonem

Výjimečná badmintonová exhibice v podání českých reprezentantů a mistrů republiky, dovednostní soutěže pro děti a možnost zahrát si s našimi nejlepšími badmintonisty – to vše se uskuteční v pátek 5. září od 16:00 v prostorách Centra pro volný čas Na Fialce.

Centrum pro volný čas Na Fialce v Říčanech (Říčany u Prahy; Mánesova 2530/3a) a BadmintonEvents.cz Vás srdečně zvou na badmintonovou exhibici. První narozeniny Centra Na Fialce a badmintonového oddílu v Říčanech stojí za pořádnou oslavu, své umění předvedou ti nejlepší čeští hráči:

Alžběta Bášová, pětinásobná mistryně ČR ve smíšené čtyřhře a 71. hráčka světového žebříčku

Magdalena Lajdová, držitelka osmi medailí z MČR juniorů a dospělých v této sezóně, účastnice mistrovství světa juniorů

Jakub Bitman, osminásobný mistr ČR a 71. hráč světového žebříčku

Pavel Drančák, trojnásobný mistr ČR ve čtyřhře mužů a první hráč českého žebříčku

V rámci exhibice je přichystána ukázka dvouhry i párových disciplín. Na vlastní oči můžete obdivovat badminton evropské úrovně, rychlou a pestrou hru plnou tvrdých smečů, ale i těch nejjemnějších fines.

Součástí programu budou také zábavné aktivity pro děti. Mladí badmintonoví adepti si mohou vyzkoušet hru s profesionály a také zábavné dovednostní soutěže. Přímo na místě se lze zapsat do badmintonového oddílu Říčany, který pro sezónu 2014/2015 rozšiřuje tréninky mládeže (každé úterý a čtvrtek).

Své umění předvedou také děvčata z Taneční školy TWIST manželů Boháčkových. Jiří Boháček se společně s Janou Honnerovou ujme moderování exhibice. Během odpoledne si budete moci zakoupit lístky do tomboly a vyhrát hodnotné ceny od společností Yonex a Isostar. 

Časový program badmintonové exhibice v Říčanech:

16:00 – zahájení a vystoupení Taneční školy TWIST
16:15 – možnost pro děti zahrát si s profesionály
16:40 – exhibiční zápas ve smíšené čtyřhře
17:10 – badmintonové hry a soutěže pro děti
17:40 – exhibice ve dvouhře mužů
18:15 – vyhlášení tomboly a dovednostních soutěží
18:30 – vystoupení Taneční školy TWIST
Badmintonová exhibice v Říčanech proběhne v Centru pro volný čas Na Fialce (Mánesova 2530/3a) v pátek 5. září od 16:00. Nenechte si ujít příležitost vidět v akci ty nejlepší české hráče. Přijďte oslavit první narozeniny Centra Na Fialce a badmintonu v Říčanech u Prahy.

Pořadatelem akce jsou Centrum Na Fialce a BadmintonEvents.

Partnery exhibice jsou společnosti Yonex, Prima Building a Isostar, mediálním partnerem akce je BadmintonWeb.

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [04.09.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Češi na Evropských hrách bez medaile, Bitman s Bášovou podlehli Dánům

Poslední českou medailovou nadějí v badmintonovém turnaji Evropských her byli Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou. Ani oni ale nedokázali projít do semifinále, ve dvou setech podlehli dánské dvojici Nohr-Thygesen.  

Petr Koukal podlehl Dieteru Domkemu ve třech setech

Blízko medaile z Evropských her byl dnes Petr Koukal. Německému soupeři Dieteru Domkemu podlehl nakonec ve třech setech 18:21 21:18 a 17:21.  

Evropské hry: o medaili hrají Koukal a Bitman s Bášovou

 Badmintonový turnaj na Evropských hrách v Baku vrcholí, dnes je na programu čtvrtfinále. O medaili stále hrají dva čeští zástupci - Petr Koukal ve dvouhře a mix Jakub Bitman - Alžběta Bášová. Povede se jim získat cenný kov? 

Evropské hry: dnes budou ve hře Koukal, Gavnholt a Bitman s Bášovou

 Petr Koukal a Kristína Gavnholt po úspěšném postupu ze skupiny dnes budou hrát své zápasy vyřazovací části mezi 16 nejlepšími singlisty. V Baku se pak v závěrečném duelu skupiny představí i mix Jakub Bitman-Alžběta Bášová.

Evropské hry: závěrečné zápasy ve skupinách

 České reprezentanty na Evropských hrách v Baku čekají závěrečné duely základních skupin. Po postupu přitom zatím stále sahají jak singlisté, tak i naše páry v párových disciplínách. Nejtěžší to budou mít Pavel Florian a Ondřej ...

Evropské hry: Kopřiva s Florianem vyzvou dánský pár Boe-Mogensen

 Druhý hrací den Evropských her v Baku nabídne českým badmintonistům výjimečný souboj - Pavel Florian a Ondřej Kopřiva vyzvou nejlepší evropský pár Matthias Boe - Carsten Mogensen. Do akce jdou i ostatní Češi.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS